Caroline Sunshine Kimdir, Hayatı, Caroline Sunshine Hakkında Bilgi

caroline-sunshineYazımızda Caroline Sunshine kimdir, Caroline Sunshine hayatı ve Caroline Sunshine hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Caroline Sunshine kimdir? Caroline Sunshine kısaca ünlü ABD’li genç oyuncu, dansçı ve şarkıcıdır. 1995 doğumlu olan ünlü sanatçı 11 yaşında iken çeşitli yapımların oyunculuk seçmelerine katılmaya başlamıştır. Başarılı aktris “Shake It Up” ismindeki Disney Channel yapımı dizisinde canlandırdığı Avrupalı değişim öğrencisi “Tinka Hessenheffer” karakteri ile tanınır. Caroline Sunshine ayrıca “Treasure Buddies” ismindeki albümde Davis Cleveland, Kenton Duty ve Adam Irigoyen gibi isimlerle “Roam” ismindeki parçayı seslendirmiştir.

Caroline Sunshine’ın gerçek adı nedir? Caroline Sunshine ismi ile tanınan sanatçı gerçek ismini kullanan ünlülerdendir. Caroline Sunshine’ın tam ismi de Caroline Sunshine şeklindedir. Caroline Sunshine’ın takma isimleri arasında Carol ve Tinka gibileri sıklıkla kullanılır.

Caroline Sunshine nerelidir? Caroline Sunshine Amerikalı bir oyuncudur. Yetenekli aktris Amerika’nın Georgia’ya bağlı Atlanta kentinde dünyaya gelmiştir.

Caroline Sunshine ne zaman doğdu? Caroline Sunshine 1995 yılında doğmuş bir oyuncudur. Caroline Sunshine’ın doğum tarihi 5 Eylül 1995’tir. Caroline Sunshine yaşı 2014 itibarıyla 19’dur.

Caroline Sunshine’ın biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Caroline Sunshine Atlanta’da dünyaya gelmiş çocukluğunu Kaliforniya’ya bağlı Orange Country kentinde geçirmiştir. İki erkek kardeşi olan Caroline Sunshine üç yaşında iken bale eğitimi almaya başlamıştır. İlk oyunculuk tecrübesini anasınıfında iken düzenlenen bir gösteride başrol oynayarak yaşayan genç yıldız bir çocuk tiyatrosuna katılmış dans alanında kendisini yetiştirmiştir.

2006 yılında çeşitli film ve dizilerin seçmelerine katılan Caroline Sunshine çeşitli reklamlarda oynamaya başlamıştır. 2008 yılında ise ilk kez bir televizyon dizisinde misafir oyuncu olarak yer almıştır.

Caroline Sunshine 2010 yılında bir aksiyon filmi olan “Marmaduke”de canlandırdığı “Barbara Winslow” karakteri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Caroline Sunshine’ın ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise bir Disney Channel yapımı komedi serisi olan “Shake It Up” ismindeki dizi olmuştur. Genç oyuncu bu dizide 2010 ve 2013 yılları arasında “Tinka Hessenheffer” karakterini canlandırmıştır.

Caroline Sunshine kimdir, Caroline Sunshine hayatı ve Caroline Sunshine hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Caroline Sunshine’ın burcu nedir? Caroline Sunshine’ın burcu başaktır.

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir