Caroline Sunshine’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Caroline Sunshine’ın Hoşlandığı Şeyler

caroline-sunshineYazımızda Caroline Sunshine’ın sevdiği şeyleri, Caroline Sunshine’ın favorilerini ve Caroline Sunshine’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Caroline Sunshine’ın en sevdiği yemek hangisidir? Caroline Sunshine’ın hoşlandığı yiyecekler arasında en çok pizza yemeyi sevmektedir. Caroline Sunshine içeceklerden ise en fazla “Shirley Temple” ismindeki kokteyli sevmektedir.Caroline Sunshine dondurma olarak da çikolatalı dondurmayı tercih etmektedir.

Caroline Sunshine’ın en sevdiği renk nedir? Caroline Sunshine’ın favori rengi pembedir. Caroline Sunshine’ın en sevdiği spor nedir? Caroline Sunshine spor olarak en çok sörf yapmayı sevmektedir. Caroline Sunshine’ın en sevdiği kitap Amerikalı yazar F. Scott Fitzgerald’ın ilk baskısı 1925’te çıkan eseri “Muhteşem Gatsby” ismini taşımaktadır.

Caroline Sunshine’ın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Caroline Sunshine’ın beğendiği TV programları arasında ilk sırada yer alan dizinin ismi “Pretty Little Liars” şeklindedir. Caroline Sunshine’ın en sevdiği film hangisidir? Caroline Sunshine’ın beğendiği sinema filmleri arasında önde gelen film 2001 yılı Amerikan yapımı komedi türünden bir sinema filmi olan “Legally Blonde” ismini taşımaktadır.

Caroline Sunshine’ın en sevdiği aktris kimdir? Caroline Sunshine aktrislerden en çok “Sınırları Aşmak” ismindeki 2005 yapımı filmde gösterdiği başarılı performansla tanınan “Reese Witherspoon” ismindeki Amerikalı aktrisi beğenmektedir. Caroline Sunshine’ın en sevdiği aktör kimdir? Caroline Sunshine’ın en sevdiği aktör ise Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Johnny Depp’tir. Caroline Sunshine’ın en sevdiği şarkıcı kimdir? Caroline Sunshine şarkıcı olarak en fazla pop müziğin kralı olarak bilinen ve 2009 yılında vefat eden dünyaca ünlü Amerikalı müzisyen Michael Jackson’ı beğenmektedir.

Yazımızda şimdi de genç aktrisin fobilerinden bahsedeceğiz. Caroline Sunshine’ın en büyük korkusu dondurma kamyonlarıdır. Başarılı oyuncunun en büyük tutkusu ise müziktir. “Shake It Up” dizisinin yetenekli yıldızı müziksiz yaşayamayacağını sıklıkla dile getirir.

Caroline Sunshine’ın sevdiği şeyleri, Caroline Sunshine’ın favorilerini ve Caroline Sunshine’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Caroline Sunshine’ın aktrislik dışında sevdiği aktivitelerden bahsedeceğiz? Caroline Sunshine fotoğrafçılıktan ve lezzetli yiyecekler hazırlamaktan hoşlanmaktadır. Ayrıca genç yıldız eğer aktris olmasaydı bir moda magazini editörü olmak istediğini ifade etmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir