China Anne McClain Kimdir, Hayatı, China Anne McClain Hakkında Bilgi

China+Anne+McclainYazımızda China Anne McClain kimdir, China Anne McClain’in kısaca hayatı, China Anne McClain hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

China Anne McClain’in gerçek adı nedir? China Anne McClain ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek ismini kullanmaktadır. China Anne McClain’in tam adı da China Anne McClain şeklindedir. China Anne McClain’in takma adı nedir? China Anne McClain yakın arkadaşları ve akrabaları tarafından “Nina Boochie” veya kısaca “China McClain” gibi isimlerle çağırılmaktadır.

China Anne McClain ne zaman doğdu? China Anne McClain 1998 yılında doğmuş genç bir aktris ve şarkıcıdır. China Anne McClain’in doğum tarihi 25 Ağustos 1998’dir. China Anne McClain’in yaşı 2014 itibarıyla 16’dır. China Anne McClain’in burcu nedir? China Anne McClain’in burcu başaktır.

China Anne McClain nerelidir? China Anne McClain Amerika doğumlu olan bir sanatçıdır. China Anne McClain nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın Georgia’ya bağlı Decatur kentinde dünyaya gelmiştir. China Anne McClain günümüzde Los Angeles’a bağlı California kentinde yaşamaktadır.

China Anne McClain kimdir? China Anne McClain kısaca Amerikalı bir genç aktris, şarkıcı, dansçı ve şarkı sözü yazarıdır. China Anne McClain’in biyografisine, kısaca hayatına bakarsak babası bir müzik yapımcısı annesi ise şarkı sözü yazarı olan yetenekli oyuncu anne ve babasının etkisiyle çok küçük yaşlardan itibaren sanatla ilgilenmeye başlamıştır. 2005 yılında sesi sayesinde keşfedilen genç oyuncu aynı yıl “The Gospel” ismindeki film ile bu alanda çıkış yapmıştır.

2006 yılında “Tyler Perry’s House of Payne” ismindeki dizide canlandırdığı “Jazmine Payne” karakteri ile dizi alanında çıkış yapmıştır. Kız kardeşleri Sierra ve Lauryn ile birlikte “Daddy’s Little Girls” ismindeki filmde beraber oynayan genç oyuncu kardeşleri ile “McClain Sisters” ismi ile anılmaktadır. China Anne McClain 2009 yılından itibaren Disney Channel yapımı dizilerde misafir oyuncu olarak yer almaya başlamıştır.

China Anne McClain nasıl ünlü oldu? China Anne McClain’in ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2011 yılında başlamış olan ve 2014’te sona eren “A.N.T. Farm (Yetenek Çiftliği)” sitcom türündeki Disney Channel dizisidir. China Anne McClain bu dizisinin ana karakterlerinden “Chyna Parks”ı canlandırmıştır. Yetenek Çiftliği dizisi Türkiye’de de 2011 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Yazımızın bu bölümünde China Anne McClain’in ailesi hakkında bilgi vereceğiz. Genç ünlünün iki kız kardeşi vardır. China Anne McClain’in babasının adı Michael McClain; China Anne McClain’in annesinin ismi Shontell şeklindedir. China Anne McClain’in kız kardeşleri ise Sierra Mcclain ve Lauryn Mcclain’dir.

China Anne McClain’in sevdiği filmin ismi “Daddy’s Little Girls” şeklindedir. Genç sanatçı en çok kendisinin de yer aldığı “ant Farm” ismindeki televizyon programından hoşlanmaktadır.

China Anne McClain kimdir, China Anne McClain’in kısaca hayatı, China Anne McClain hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak China Anne McClain’in fiziksel özelliklerine değineceğiz. China Anne McClain’in boyu kaçtır? China Anne McClain’in boyu 1,63 metredir. China Anne McClain kaç kilodur? China Anne McClain’in kilosu 50 kilogramdır. China Anne McClain ayakkabı numarası Amerikan standartlarına göre 6’dır. China Anne McClain’in saç rengi nedir? China Anne McClain gerçek saç rengi koyu siyah olan sanatçılardandır. China Anne McClain’in göz rengi nedir? China Anne McClain ismi ile tanınan oyuncu siyah renkli gözlere sahiptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir