Christina Aguilera Kimdir, Hayatı, Christina Aguilera Hakkında Bilinmeyenler

cristina_aguilera_kimdirYazımızda Christina Aguilera kimdir, hayatı, Christina Aguilera hakkında bilinmeyenler konusunu ele alacağız.

Christina Aguilera biyografisini işlediğimiz yazımızda öncelikle Christina Aguilera kaç yaşında sorusunu cevaplayacağız. 18 Aralık 1980 tarihinde doğan Christina Aguilera yaşı 33 olan bir sanatçıdır. Christina Aguilera hangi burç? Christina Aguilera burcu yaydır. Ünlü oyuncunun tam adı Christina María Aguilera şeklindedir. Aguilera kelimesi İspanyolca “Eyrie”nin karşılığıdır. Christina Aguilera’ya yakınları, hayranları ve arkadaşları tarafından verilen lakaplar arasında “Chrissy”, “Candy”, “X-Tina” ve “Baby Jane” gibileri vardır.

Christina Aguilera nereli, nerede doğdu, nerede yaşıyor sorusunun yanıtı Amerika’dır. Ailesi İrlanda asıllı olan başarılı aktris Amerika’nın New York’a bağlı Staten Island kentinde dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu ise Wexford ve Rochester’de geçirmiş ilkokulu “Rochester Area School District” ve ortaokulu ise “Marshall Middle School” ismindeki okullarda tamamlamıştır. Liseyi “North Allegheny Intermediate High School” ismindeki eğitim kurumunda okuyan Christina Aguilera TV’de daha fazla görünmeye başlamasının okuldaki öğrencilerin kaba tavırlarıyla karşılaşmasına neden olmasından dolayı evde özel ders almaya başlamıştır.

Christina Aguilera nasıl ünlü oldu? Başarılı şarkıcı 1999 yılından itibaren çıkardığı Christina Aguilera, Mi Reflejo ve My Kind of Christmas gibi albümler sayesinde dünya genelinde tanınır olmuştur. Ünlü şarkıcı aynı zamanda 2011 yılından beri “The Voice” ismindeki Amerikan yetenek yarışmasının jüriliğini yapmaktadır.

Christina Aguilera hakkında bilgilere yer verdiğimizyazımıza sanatçının oyunculuk kariyeri ile devam edeceğiz. 1991 yılında “Mickey Mouse and Club House” dizisinin seçmelerine katılan başarılı yıldız küçük yaşından dolayı seçilmemiş 1993 yılından itibaren ise aynı yapımda iki sezon boyunca yer alarak ilk televizyon tecrübesini yaşamıştır. 2004 yılında ise ilk film deneyimini “Shark Tale” adındaki animasyon komedi filmine sesi ile katkı yaparak yaşamıştır.

Christina Aguilera nın hayatına başarılı aktris Christina Aguilera ailesinden bahsederek devam edeceğiz. Christina Aguilera babası kimdir? Christina Aguilera babası askeriyede çalışmış olan Fausto Wager Xavier Aguilera’dır. Fausto Wager Xavier Aguilera Ekvator asıllıdır. Christina Aguilera annesi kim sorusunun cevabı ise Shelly Loraine şeklindedir. Müzisyen olan Shelly bir müzisyendir. Kendisinden küçük bir kız kardeşi olan Christina Aguilera kardeşinin adı Rachel’dir. Christina Aguilera’nın babası kişilik olarak saldırgan bir yapıya sahip olduğundan annesi Shelly ondan Christina 6 yaşındayken boşanmış çocuklarını da alarak Pennsylvania’ya yerleşmiştir. Daha sonra da ikinci evliliğini Jim Kearns ile yapmıştır.

Yazımızın bu bölümünde Christina Aguilera evli mi sorusunu yanıtlayacağız. Christina Aguilera 2002 yılında tanıştığı Jordan Bratman ile 19 Kasım 2005 tarihinde bir evlilik yapmıştır. Christina Aguilera evliliği 2010 yılına kadar sürmüş ikili 5 yıllık birlikteliğin ardından boşanmıştır. Christina Aguilera kiminle evli? Christina Aguilera 2010 yılında tanıştığı Matthew Rutler ile 2014 yılının sevgililer gününde nişanlanmıştır. Christina Aguilera kaç çocuğu var? Başarılı şarkıcının ilk evliliğinden Max Liron isminde bir erkek çocuk doğurmuştur. 2014 yılının Ağustos ayında ise Matthew Rutler’den bir kız çocuk dünyaya getirmiştir.

Yazımızın bu bölümünde Christina Aguilera fiziksel özelliklerine, Christina Aguilera boy kilosuna değineceğiz. Christina Aguilera kilosu 50 kg olan bir oyuncudur. Christina Aguilera boyu ise 1,56 m şeklindedir. Christina Aguilera gerçek saç rengi sarışın iken Christina Aguilera göz rengi mavidir. Christina Aguilera vücut ölçüleri97 cm- 59 cm- 84 cm şeklindedir. Christina Aguilera ayakkabı numarası Amerikan standartlarına göre 5 iken Christina Aguilera kıyafetleri Amerikan standartlarına göre 2; Avrupa standartlarına göre 34 numaradır.Christina Aguilera özelliklerinden en çok beyaz sarı saçlı olması ve ilginç dövmeleri ile dikkat çeker.

Christina Aguilera kimdir, hayatı, Christina Aguilera hakkında bilinmeyenler başlıklı yazımızda son olarak Christina Aguilera sevdiği şeyler nelerdir sorusunu cevaplayacağız. Christina Aguilera en sevdiği yemek Avakadolu mayonezdir. En beğendiği müzisyen altı Grammy ödüllü Etta James’tir. Christina Aguilera en sevdiği arkadaşı bir zamanlar Britney Spears idi. İki ünlü oyuncu 1989 yılında “The All New Mickey Mouse” ismindeki programda bir araya gelmiştir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir