Cody Simpson Boyu ve Kilosu, Özellikleri, Cody Simpson Hakkında Bilinmeyenler

Cody-SimpsonCody Simpson hakkında bilinmeyenleri,Cody Simpson boyu ve kilosunu, Cody Simpson özellikleriniele alacağımız yazımızda başarılı şarkıcının fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü şarkıcı Cody Simpson’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Cody Simpson’un boyu kaçtır? Cody Simpson’un boyu 1,83 metredir. Cody Simpson’un kilosu kaçtır? Cody Simpson 62 kg kiloya sahiptir.

Cody Simpson’un saç rengi nedir? Cody Simpson sarı saçlara sahip sarışın olan şarkıcılardandır. Cody Simpson’un göz rengi nedir? Cody Simpson ismi ile tanınan şarkıcı mavi renkli gözlere sahiptir.

Cody Simpson’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Cody Simpson’un saç şekli yani sarışın kıvırcık saçları başarılı şarkıcının en belirgin dikkat çeken ayırt edici özelliğidir.

Cody Simpson gitarı ile yaptığı çalışmalar da onun bilinen özelliğidir. Başarılı şarkıcı konserlerinin birçoğunda gitarı ile birlikte çıkar ve gitarı eşliğinde şarkı söyler. İlk kez yedi yaşında iken babasının gitarıyla birlikte söylediği şarkılardan etkilenen Cody Simpson gitar dersleri almak istemiş aynı yıl kendi şarkılarını yazmaya başlamıştır.

Cody Simpson Miley Cyrus ile birlikte yer aldığı hayırseverlik faaliyetleri ile de adını duyurmuştur. İki başarılı isim öncelikle “A Place Called Home” ismindeki yardımlaşma faaliyetine katkıda bulunmuştur. İkili daha sonra bir şiddet karşıtı kampanya olan “Defeat the Label” ismindeki program bünyesinde bir araya gelmişlerdir.

Yazımızın bu bölümünde Cody Simpson’un ailesinden bahsedeceğiz. Cody Simpson’un kendisinden küçük biri erkek diğeri kız iki kardeşi vardır. Cody Simpson’ın annesinin ismi Angie Simpson’dur. Angie Simpson bir kulüpte gönüllülük faaliyetleri yürütmektedir. Cody Simpson’un babasının adı ise Brad Simpson şeklindedir. Cody Simpson kardeşleri ise kız kardeşi Alli Simpson ve erkek kardeşi Tom Simpson’dur.

Cody Simpson 13 yaşındayken müzik kariyerini sürdürebilmek için Amerika’ya gelmeye karar vermiştir. Birlikteliği önemseyen ailesi de onunla birlikte Amerika’ya taşınmıştır.

Cody Simpson hakkında bilinmeyenleri ve Cody Simpson kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Cody Simpson evlendi mi? 17 yaşına olan genç şarkıcı 2014 itibarıyla henüz bir evlilik yapmamıştır. Son zamanlarda genç model Gigi Hadid ile anılan yetenekli sanatçı Gigi Hadid ile yoğun programları nedeniyle ayrılmışlardır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir