Cody Simpson Hakkında Gerçekler, Cody Simpson Hakkında Bilgiler

Cody-SimpsonYazımızda Cody Simpson hakkında hemen her şeyden bahsettiğimiz yazı dizimizin sonuncusu olan bu yazımızda Cody Simpson hakkında gerçekler ve Cody Simpson hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Cody Simpson’un gerçek adı nedir? Cody Simpson ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Cody Simpson’un tam ismi Cody Robert Simpson şeklindedir. Cody Simpson’un takma adı nedir? Cody Simpson ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen bilinen bir takma ismi yoktur. Başarılı şarkıcı ilk ismi “Cody” ile anılır.

Cody Simpson nerelidir? Cody Simpson Avustralyalı bir şarkıcıdır. Cody Simpson’un doğduğu yer Avustralya’nın Queensland’a bağlı Gold Coast kentidir.

Cody Simpson hangi okulda okudu? Henüz 12 yaşındayken müzik kayıtlarına başlayan ve yoğun bir programa sahip olan genç yıldız herhangi bir okula devam edememiştir. Bu nedenle evde eğitim almaktadır. Başarılı şarkıcı 13 yaşına girdiğinde ailesiyle birlikte Los Angeles’a taşınarak kariyerini ve yaşamını bu şehirde sürdürmeye başlamıştır.

Cody Simpson hobileri arasında sörf yapmak da vardır. Cody Simpson iyi bir yüzücüdür ve bir turnuvadan 2 altın madalya kazanmıştır. Cody Simpson’ın annesi de kendisinin yüzme öğrendiği kulübün çatısı altında hayırseverlik faaliyetleri yürütmektedir.

Cody Simpson çıkış single parçası olan iYiYi ile tanınmıştır. Genç şarkıcı bu parçayı 2010 yılında çıkarmıştır.

Cody Simpson’un en iyi arkadaşları arasında Georgia Green ve Jake Thrupp isimleri öne çıkmaktadır.

Cody Simpson’un ilk albümünün ismi nedir? Cody Simpson 2012 yılında “Paradise” ismindeki ilk albümünü yayınlamıştır. Albüm 10 single parçadan oluşmakta ve yaklaşık 24 dakika sürmektedir. Albümde yer alan “Wish U Were Here” parçası için Becky G.; “So Listen” parçası için ise rapçi T-Plain katkıda bulunmuştur.

Cody Simpson’un ilk televizyon programının ismi nedir? Cody Simpson ilk defa “So Random!” ismindeki müzikal komedi serisinde bir şarkıcıyı canlandırmıştır. 2011 yılında dizinin bir bölümüne davet edilen genç şarkıcı “All Day” ismindeki parçayı seslendirmiştir.

Cody Simpson hakkında gerçekleri ve Cody Simpson hakkında bilgileri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Cody Simpson’un ilk filminin ismi nedir? Cody Simpson 2010 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2010” şeklindedir. Yetenekli şarkıcı filmde kendisini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir