Cole Sprouse Boyu ve Kilosu, Özellikleri, Cole Sprouse Hakkında Bilinmeyenler

coleCole Sprouse hakkında bilinmeyenleri ve Cole Sprouse kilosu, özelliklerini ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Cole Sprouse’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Cole Sprouse’un boyu kaçtır? Cole Sprouse’un boyu 1,82 metredir. Cole Sprouse’un kilosu kaçtır? Cole Sprouse 63 kg kiloya sahiptir. Cole Sprouse’un saç rengi nedir? Cole Sprouse sarı saçlara sahip sarışın olan aktörlerdendir. Cole Sprouse’un göz rengi nedir? Cole Sprouse ismi ile tanınan oyuncu yeşil renkli gözlere sahiptir.

Cole Sprouse hangi okulda okudu? Cole Sprouse eğitim hayatında lise eğitimini California’da bulunan Laurel Springs High School ismindeki lisede almıştır. Küçük yaşta oyunculuk kariyerinde belirli bir noktaya ulaşmasının ardından buradaki eğitimini yarıda bırakarak evde özel ders almaya başlamıştır. Cole Sprouse’un gittiği üniversite ise New York Üniversitesi’dir.

Cole Sprouse evlendi mi? 22 yaşında olan başarılı oyuncu 2014 itibarıyla evli değildir. Cole Sprouse’un ailesinden kısaca bahsedersek Cole Sprouse ikizi Dylan dışında kardeşi yoktur. Cole Sprouse’un annesi Melanie Wright bir İngilizce öğretmenidir. Cole Sprouse’un babasının adı Matthew Sprouse şeklindedir ve o da eşi gibi bir İngilizce öğretmenidir. Cole Sprouse’un ikiz kardeşi Dylan Sprouse kendisinden 15 dakika büyüktür ve o da kendisi gibi bir aktördür.

Cole Sprouse arkadaşları arasında Brenda Song, Chris Massey, Adam Sandler, Miley Cyrus, Doc Shaw ve Daniella Monet gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Cole Sprouse’un ilk televizyon programının ismi nedir? Cole Sprouse 1993 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Cole Sprouse ilk dizisinin ismi “Grace Under Fire” şeklindedir. Cole Sprouse kardeşi Dylan ile dönüşümlü olarak ana karakterlerden birisi olan “Patrick Kelly” karakterini canlandırmıştır.

Cole Sprouse’un ilk filminin ismi nedir? Cole Sprouse ilk film tecrübesini 1999 yılında “The Astronaut’s Wife” ve yine aynı yıl “Big Daddy” ismindeki filmler ile yaşamıştır. Big Daddy ismindeki filmde kardeşi ile dönüşümlü olarak “Julian McGrath” karakterini canlandırmıştır.

Cole Sprouse hakkında bilinmeyenleri ve Cole Sprouse kilosu, özelliklerini ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Cole Sprouse’u ünlü yapan yapımların adı nedir? Cole Sprouse’u ünlü yapan iki önemli yapım “Big Daddy” ismindeki film ve “Suite Life of Zack and Cody” ismindeki dizidir.

You may also like...

1 Response

  1. Zeynep diyor ki:

    resimdeki kisi zac efron isim mi yanlis yazildi resim mi yanlis koyuldu anlamadim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir