Cole Sprouse Kimdir, Hayatı, Cole Sprouse Hakkında Bilgi

coleYazımızda Cole Sprouse kimdir, Cole Sprouse hayatı ve Cole Sprouse hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Cole Sprouse kimdir? Cole Sprouse kısaca ünlü İtalya doğumlu hem Amerikan hem de İtalyan vatandaşlığı olan genç oyuncudur. 1992 doğumlu olan ünlü sanatçı ikizi Dylan ile birlikte “Sprouse Brothers(kardeşler)” ismi ile tanınırlar. Cole, Dylan’dan sadece 15 dakika daha küçüktür. Aktörlük kariyerinde kardeşi Dylan ile sergilediği performanslarla tanınan Cole Sprouse bu anlamında ilk deneyimini 6 aylıkken bir bebek bezi reklamında oynayarak yaşamıştır. İkizi ile birlikte 1999 yılında Adam Sandler’ın başrol oynadığı “Big Daddy (Süper Baba)” ismindeki filmdeki performansıyla dikkat çeken Cole Sprouse 2005 yılında çekilmeye başlayan Disney Channel yapımı komedi serisi olan “Zack & Cody’nin Lüks Yaşamı” ismindeki dizide canlandırdığı “Cody Martin” karakteri ile tanınmaktadır.

Cole Sprouse’un gerçek adı nedir? Cole Sprouse ismi ile tanınan sanatçı gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Cole Sprouse’un tam ismi Cole Mitchell Sprouse şeklindedir.

Cole Sprouse ne zaman doğdu? Cole Sprouse 1992 yılında doğmuş bir oyuncudur. Cole Sprouse’un doğum tarihi 4 Ağustos 1992’dir. Cole Sprouse yaşı 2014 itibarıyla 22’dir. Cole Sprouse’un burcu nedir? Cole Sprouse’un burcu aslandır.

Cole Sprouse’un biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Cole Sprouse ikiz kardeşi Dylan Sprouse ile birlikte İtalya’da dünyaya gelmiştir. Ünlü kardeşler 4 aylıkken aileleriyle birlikte Amerika’ya gitmişler burada yetişmişlerdir.

Henüz 6 aylıkken kardeşi Dylan ile birlikte oyunculuğa başlayan Cole Sprouse bebek bezi ve tuvalet kağıdı reklamları gibi reklam filmlerinde oynamışlardır.

İkiz kardeşler 7 yaşında iken “Big Daddy” ismindeki filmde dönüşümlü olarak canlandırdıkları “Julian McGrath” karakteri ile dikkat çekmeyi başarmışlardır. Ardından ise 2005 yılında çekilmeye başlayan ve Türkiye’de de gösterilen Disney Channel yapımı “Zack & Cody’nin Lüks Yaşamı” ismindeki dizide ana karakter olarak oynadıkları “Cody Martin” ve “Zack Martin” ile tüm dünyada tanınan ünlüler arasına girmeyi başarmışlardır.

Cole Sprouse kimdir, Cole Sprouse hayatı ve Cole Sprouse hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Cole Sprouse nerelidir? Cole Sprouse İtalya doğumlu olan Amerikalı bir oyuncudur. Yetenekli aktör İtalya’nın Tuscany’e bağlı Arezzo kentinde dünyaya gelmiştir.

You may also like...

1 Response

  1. Cole aşığı diyor ki:

    Cole Sprouse ama fotoğraf Zack Efron.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir