Cole Sprouse Sevdikleri, Favorileri, Cole Sprouse’un Hoşlandığı Şeyler

coleYazımızda Cole Sprouse’un sevdiklerini, Cole Sprouse’un favorilerini ve Cole Sprouse’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Cole Sprouse en sevdiği yemek hangisidir? Cole Sprouse’un hoşlandığı yiyecekler arasında en çok İtalyan ve Çin mutfaklarının yemeklerini yemeyi sevmektedir. Cole Sprouse en sevdiği renkler siyah, kırmızı ve mavidir. Cole Sprouse en sevdiği şarkılar arasında İngiliz rock grubu Oasis tarafından ilk kez 1996 yılınsa seslendirilen “Don’t Look Back in Anger”, yine bir İngiliz müzik grubu olan Gorillaz’ın çıkış albümünde yer alan “Client Eastwood” ve başka bir İngiliz alternatif rock grubu Radiohead’in 1997 yılında çıkardığı albümde yer alan “Karma Police” gibi parçalar yer alır.

Cole Sprouse’un en sevdiği müzik grupları arasında 1992 yılında kurulmuş olan dünyaca ünlü Amerikalı rock müzik grubu “Weezer” ve İngiliz rock grubu “Muse” gibileri yer almaktadır.

Cole Sprouse’un en sevdiği televizyon programı hangisidir? Cole Sprouse’un beğendiği TV programları arasında dünyaca ünlü Amerikan yapımı drama televizyon serisi “Lost” ve yine Amerikan yapımı bir komedi dizisi olan “Scrubs” gibi diziler yer almaktadır.

Cole Sprouse’un en sevdiği film hangisidir? Cole Sprouse’un beğendiği sinema filmleri arasında 2008 Amerikan yapımı komedi filmi “Step Brothers” ve dünyaca ünlü sinema serisi “Yüzüklerin Efendisi” yer almaktadır.

Cole Sprouse’un en sevdiği ünlüler kimlerdir? Cole Sprouse’un örnek aldığı ünlüler arasında ünlü Meksikalı film yönetmeni “Guillermo del Toro Gómez” ve Amerikalı profesyonel NBA basketbolcusu olan “Kobe Bryant” gibi isimler yer almaktadır.

Cole Sprouse’un en sevdiği yer neresidir? Cole Sprouse’un bulunmaktan en fazla keyif aldığı yerler arasında Londra, New York City ve Maui gibi kentler yer alır.

Cole Sprouse’un en sevdiği aksesuar hangisidir? Cole Sprouse aksesuar olarak en fazla spor ayakkabıları ile bilinir.

Cole Sprouse’un sevdikleri, Cole Sprouse’un favorilerini ve Cole Sprouse’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Cole Sprouse’un evcil hayvanı var mı? Cole Sprouse hayvan sever oyunculardandır. Ünlü aktörün 3 tane buldog cinsi köpeği vardır. Cole Sprouse’un köpeklerinin isimleri “Kobe (İngiliz Buldogu)”, “Bubba (İngiliz Buldogu)” ve “Curry (Fransız Buldogu) şeklindedir.

 

You may also like...

1 Response

  1. misafir diyor ki:

    fotoğraftaki Cole değil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir