Colin Ford Kimdir, Hayatı, Colin Ford Hakkında Bilgi

colin_fordYazımızda Colin Ford kimdir, Colin Ford’un hayatı, Colin Ford hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Colin Ford’un gerçek adı nedir? Colin Ford ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi de Colin Ford’dur. Colin Ford’un takma adı nedir? Colin Ford ismi ile tanınan sanatçının takma isimleri Colin ve DJ C-4 gibidir.  Colin Ford’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Colin Ford’un kabarık sarışın saçları onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Colin Ford kimdir? Colin Ford kısaca genç bir Amerikalı aktördür. Başarılı oyuncu aynı zamanda seslendirmeler de yapmaktadır. Çocukluğundan beri kameraların karşısına çıkmaktan keyif alan Colin Ford bu özelliği sayesinde eğlence sektörüne kolaylıkla adapte olabilmiştir. Henüz 4 yaşında iken ilk kez yerel reklam filmleri için kameraların karşısına geçmiştir. 5 yaşından itibaren ise gişe başarısı elde eden çeşitli filmlerde küçük roller almaya başlamıştır. 2001 yılında çekimine başlanan, Süpermen’in gençliğini konu alan bir Amerikan dizisi olan “Smallville” nin yapımcılarının ilgisini çekmesi sonucu 2005 yılında bu dizide “Genç Evan Gallagher” rolünü oynaması onun için önemli bir dönüm noktası olmuştur.

Colin Ford ne zaman doğdu? Colin Ford 1996 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Colin Ford’un doğum tarihi 12 Eylül 1996’dır. Colin Ford’un burcu nedir? Colin Ford’un burcu başaktır. Colin Ford’un dini nedir? Colin Ford’un inancı ile ilgili herhangi bir bilgi bulamadık.

Colin Ford nerelidir? Colin Ford bir Amerikalıdır. Amerika’nın Tennessee’ya bağlı Nashville kentinde doğmuştur.

Colin Ford hangi okulda okudu? Başarılı oyuncu ilkokulu Los Angeles’ta bulunan “Campbell Hall School” ismindeki okulda okumuştur. Bu okul aynı zamanda Colin Ford’un 2011 yılında oynadığı “We Bought a Zoo” filminden rol arkadaşı Elle Fanning’in de mezun olduğu okuldur. Colin günümüzde üniversiteye hazırlık amacıyla “Oaks Christian Online High School” da öğrenimini sürdürmektedir.

Colin Ford kimdir, Colin Ford’un hayatı, Colin Ford hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Colin Ford evlendi mi sorusunu cevaplayacağız. Genç oyuncu Colin Ford henüz evlenmemiştir. Ancak ismi magazin bültenlerinde 2009 yılında vizyona giren “Evdeki Düşman” ismindeki film ile ün kazanmış ABD’li aktris Isabelle Fuhrman ile anılmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir