Colin Ford’un Kişisel Özellikleri, Sevdiği Şeyler, Colin Ford Hakkında Gerçekler

colin_fordYazımızda Colin Ford’un Kişisel Özellikleri, Colin Ford hakkında gerçekler ve Colin Ford ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Colin Ford’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Colin Ford’un boyu kaçtır? Colin Ford’un boyu 1,68 metredir. Colin Ford’un kilosu kaçtır? Colin Ford 58 kg kiloya sahiptir. Colin Ford’un saç rengi nedir? Colin Ford sarışın aktörlerdendir. Colin Ford’un göz rengi nedir? Colin Ford ismi ile tanınan sanatçı mavi gözlere sahiptir.

Colin Ford’un ayakkabı ölçüsü nedir? Ünlü oyuncu Colin Ford’un ayakkabı ölçüsü henüz doğrulanmamakla beraber Amerikan standartlarına göre 12 numaralı ayakkabıları giyebildiği söylenmektedir.

Colin Ford’un en sevdiği arkadaşı kimdir? Colin Ford’un en iyi arkadaşı 2009 yapımı  “Evdeki Düşman” ismindeki film ile ün kazanmış ABD’li aktris Isabelle Fuhrman’dır. Ayrıca ünlü oyuncu çok sayıda genç ünlü ile de iyi anlaşmaktadır. Bu ünlüler ABD’li genç şarkıcı ve oyuncu Olivia Holt, Amerikalı genç aktristler Chloe Grace Moretz ve Hailee Steinfeld gibidir.

Colin Ford’un en sevdiği televizyon programı hangisidir? Colin Ford en çok 2008 ile 2013 yılları arasında yayınlanan ABD yapımı drama dizisi “Breaking Bad”, 2010 yılından beri gösterimde olan “Parenthood” ismindeki Amerikan yapımı komedi-drama dizisini ve 2012 yılından beri yayınlanan “Revolution” ismindeki diziyi seyrederken keyif almaktadır. Colin Ford’un en sevdiği film hangisidir? Colin Ford en çok 1986 tarihte gösterime giren Rob Reiner’ın yönettiği bir film olan “Benimle Kal” ismindeki filmi sevmektedir.

Colin Ford’un ilk oynadığı filmin adı nedir? Colin Ford ilk olarak 2007 yılında “Christmas Is Here Again” ismindeki animasyon filminde seslendirme yapmıştır. Filmde “Dart” karakterini seslendiren isim Colin Ford’dur.

Colin Ford’un Kişisel Özellikleri, Colin Ford hakkında gerçekler ve Colin Ford ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Colin Ford’un ilk TV programı nedir? Colin Ford 2005 yılında Süpermen’in gençliğini konu alan bir Amerikan dizisi olan “Smallville” dizisinde “Genç Evan Gallagher” rolü ile ilk kez televizyon ekranlarında görünmeye başlamıştır.

You may also like...

1 Response

  1. aleyna diyor ki:

    ben colin fordun sevgilisinin adının ne olduğunu öğrenmek istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir