Dakota Fanning’in Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Dakota Fanning Hakkında Bilinmeyenler

Yazımızda Dakota Fanning’in fiziksel özellikleri, Dakota Fanning’in ölçüleri ve Dakota Fanning hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Dakota Fanning’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Dakota Fanning’in boyu kaçtır? Dakota Fanning’in boyu 1,63 metredir. Dakota Fanning’in kilosu kaçtır? Dakota Fanning 52 kg kiloya sahiptir.

Dakota Fanning’in saç rengi nedir? Dakota Fanning sarışın olan aktrislerdendir. Dakota Fanning’in göz rengi nedir? Dakota Fanning ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

Dakota Fanning’in ayakkabı numarası kaçtır? Dakota Fanning Amerikan standartlarına göre 6 numara ayakkabıları giyebilmektedir. Dakota Fanning’in kıyafet numarası kaçtır? Dakota Fanning Amerikan standartlarına göre 6 numaraya sahip elbiseleri giyebilmektedir.

Genç oyuncu Dakota Fanning kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. Çok küçük yaşlarda prestijli ödülleri almaya başlayan yetenekli aktris oyunculuktaki başarılı performansı dolayısıyla günümüze kadar çok sayıda ödül kazanmıştır. Henüz 8 yaşındayken gösterdiği olağanüstü performans nedeniyle “Broadcast Film Critics Association Award” ismindeki ödülü en iyi genç aktris dalında almayı başarmıştır. Dakota Fanning, bu ödülü getiren performansı 2001 yılında “I Am Sam” ismindeki filmde canlandırdığı “Lucy Diamond Dawson” karakteri ile elde etmiştir.

Yazımızın bu bölümünde Dakota Fanning’in ailesinden bahsedeceğiz. Dakota Fanning’in bir kardeşi vardır. Dakota Fanning’in annesinin ismi Heather “Joy” Fanning’dir. Heather geçmişte profesyonel olarak tenis oyuncululuğu yapmıştır. Dakota Fanning’in babasının adı ise Steven J. Fanning şeklindedir. Steven geçmişte beysbol oyunculuğu yapmış günümüzde ise Los Angeles kentinde Elektronik eşya satıcılığı yapmaktadır. Dakota Fanning’in kız kardeşinin adı Elle Fanning’dir. Elle Fanning 1998 doğumlu bir aktristir. Elle Fanning oyunculuğa ablasının oynadığı filmlerdeki karakterlerin küçük yaşlardaki halini canlandırarak başlamıştır. Dakota Fanning’in büyükbabası Rick Arrington eski ünlü bir Amerikan futbolu oyuncusudur.

Dakota Fanning’in fiziksel özellikleri, Dakota Fanning’in ölçüleri ve Dakota Fanning hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Dakota Fanning’in ölçüleri nasıldır? Dakota Fanning’in vücut ölçüleri 81 cm- 65 cm- 87 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir