Dakota Fanning’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Dakota Fanning’in Hoşlandığı Şeyler

Yazımızda Dakota Fanning’in sevdiği şeyleri, Dakota Fanning’in favorilerini ve Dakota Fanning’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Dakota Fanning’in en sevdiği yemek hangisidir? Dakota Fanning en çok tavuk ve Meksika böreği olarak da bilinen taco yemekten keyif aldığını ifade etmiştir. Dakota Fanning’in en sevdiği yer neresidir? Dakota Fanning en çok alışveriş mağazalarında, okulda ve Taco satılan yerlerde bulunmaktan hoşlanır. Dakota Fanning’in en sevdiği renk nedir? Dakota Fanning en çok siyah, mavi ve pembe renklerini sevmektedir.

Dakota Fanning’in en sevdiği kitap hangisidir? Dakota Fanning romanlardan en çok J.K. Rowlings’in kaleme aldığı “Harry Potter” serisini ve Stephanie Meyer’in ünlü “Twilight” serisini sevmektedir.

Dakota Fanning’in en sevdiği televizyon programı hangisidir? Dakota Fanning en çok 1951-1957 yılları arasında yayınlanan ABD yapımı bir televizyon sitcomu olan “I Love Lucy” ismindeki TV serisini, geçmişte benzeri Türkiye’de de yayınlanan “Fear Factor” ismindeki televizyon yarışma programını, ABD yapımı bir gençlik drama dizisi olan ve amatör aktör ve yazarların performans gösterdiği “Skins” serisini seyretmekten keyif almaktadır. Dakota Fanning’in favori radyo programı hangisidir? Dakota Fanning’in favori radyo programı 1979’dan günümüze Howard Stern tarafından sunulan bir program olan ve “The Howard Stern Show” ismini taşıyan programdır.

Dakota Fanning’in en sevdiği kişiler kimlerdir? Dakota Fanning en çok kendisinin moda idolü olarak gördüğü iki ünlü ismi sevdiğini ifade etmiştir. Bu iki ünlü isimden birisi ABD’li ünlü oyuncu ve eski manken olan Cameron Diaz, diğeri Grammy ödüllü pop müzik şarkıcısı Britney Spears’tır. En sevdiğin şarkıcılar kimler sorusuna ise Dakota Fanning; Barbadoslu ünlü pop şarkıcısı “Rihanna” ve Kanadalı genç şarkıcı “Justin Beiber” yanıtını vermiştir.

Dakota Fanning’in sevdiği şeyleri, Dakota Fanning’in favorilerini ve Dakota Fanning’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Dakota Fanning’in en sevdiği aksesuar hangisidir? Dakota Fanning aksesuar olarak en çok göz kalemini, Marc Jacobs marka ürünleri ve küpelerini sevmektedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir