David Henrie Kimdir, Hayatı, David Henrie Hakkında Bilgiler, Soru Cevap

david henrieYazımızda David Henrie kimdir, David Henrie’nin hayatı, David Henrie hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

David Henrie’nin gerçek adı nedir? David Henrie ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi David Clayton Henrie’dir.

David Henrie ne zaman doğdu? David Henrie 1989 yılında doğmuş genç bir oyuncudur. David Henrie’nin doğum tarihi 11 Temmuz 1989’dur.

David Henrie nerelidir? David Henrie Amerikalıdır. Amerika’nın Kaliforniya eyaletinin Los Angeles şehrinde doğmuştur. Çocukluğunun önemli bir kısmı Arizona’da geçmiştir. 3 yaşında gittiği Arizona’da 10 yaşına kadar yaşamıştır.

David Henrie’nin burcu nedir? David Henrie’nin burcu yengeçtir.

David Henrie’nin kardeşinin adı nedir? David Henrie’nin kendisinden büyük erkek kardeşi vardır. İsmi Lorenzo James Henrie’dir.

David Henrie’nin boyu kaçtır? David Henrie orta boylu oyunculardandır. David Henrie’nin boyu 1,74 metredir.

David Henrie’nin hoşlandığı şeyler arasında spor ilk sırada yer almaktadır. Başarılı genç oyuncu hokey oynamaktan, kayak ve paten kaymaktan büyük zevk aldığını ifade etmiştir. Ayrıca David Henrie gitar çalmayı, arkadaşları ile sinemaya gitmeyi ve motosiklete binmeyi de çok sevmektedir. Ailesine çok önem veren sanatçı onlarla birlikte olmaya önem vermektedir. Başarısındaki en büyük payın ailesinden gelen destek olduğunu dile getirmiştir.

David Henrie’nin en sevdiği aktörler arasında Al Pacino ilk sırada yer alır. Bunun yanında Russell Crow, Robert De Niro, James Dean’i de örnek aldığını belirtmiştir. Sanatçının en sevdiği komedi aktörlerinin başında ise Jim Carey gelmektedir.

David Henrie’nin arkadaşları Kyle Massey ve Frankie Manriquez’dir. Ayrıca başarılı oyuncu Jonas Brothers ve Selena Gomez ile de iyi anlaşır.

David Henrie kimdir, David Henrie’nin hayatı, David Henrie hakkında bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son olarak David Henrie nasıl ünlü oldu sorusunu cevaplayacağız.  Sanatçı daha henüz 12 yaşındayken FOX kanalında yayınlanan bir sitcomda “Petey Pitt” karakterini canlandırmıştır. Ardından da değişik komedi ve dram türlerinde filmlerde çeşitli roller almıştır.

You may also like...

3 Responses

  1. Googleninbıyığı diyor ki:

    Ah çok yakışıklı ya

  2. selena diyor ki:

    oyunculuk hayatında başarılar dilerim….

  3. esra diyor ki:

    onu çok beyeniyorummmmmmm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir