Debby Ryan Hakkında Gerçekler, Debby Ryan İle İlgili Bilinmeyenler

debby ryanYazımızda Debby Ryan hakkında gerçekler ve Debby Ryan ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Debby Ryan’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Debby Ryan’ın boyu kaçtır? Debby Ryan’ın boyu 1,71 metredir. Debby Ryan’ın kilosu kaçtır? Debby Ryan 64 kg kiloya sahiptir. Debby Ryan’ın saç rengi nedir? Debby Ryan’ın saç rengi kırmızı boyalıdır. Debby Ryan’ın göz rengi nedir? Debby Ryan ismi ile tanınan sanatçı kehribar rengi gözlere sahiptir. Debby Ryan’ın vücut ölçüleri nedir? Debby Ryan’ın ölçüleri 81 cm- 71 cm- 81 cm şeklinde olduğu bilinmektedir.

Debby Ryan nasıl ünlü oldu? Debby Ryan yedi yaşındayken ilk profesyonel tiyatro performansını kiliselerde, çeşitli tiyatro performans gruplarında ve yetenek yarışmalarında sergilemiştir. Disney Channel’ın dizilerde oynatmak üzere ulusal düzeyde yaptığı çalışmalar sonucunda keşfedilmesi kariyerinin en önemli basamağını oluşturmuştur. “Barney: Let’s Go to the Firehouse” ismindeki Disney Channel yapımı bir video filminde başarıyla canlandırdığı “genç” karakteri ile yetenekli olduğunu kanıtlamıştır. Yine Disney Channel tarafından yapımı gerçekleştirilen ve 2008 ile 2011 yılları arasında yayınlanan “Zack & Cody Güvertede” isimli dizide “Bailey Pickett” karakteri ile başrolde yer alan oyunculardan birisi olmuştur. Bu dizi dünyada geniş kitleler tarafından seyredilmiş ve Debby Ryan “Bailey Pickett” karakteri ile özdeşleşmiştir.

Debby Ryan’ın ilk oynadığı filmin adı nedir? Debby Ryan’ın ilk oynadığı film 2007 Disney Channel yapımı “Barney: Let’s Go To The Firehouse”  filmidir. Bu filmde ünlü oyuncu “bir genç karakteri” canlandırmıştır.

Debby Ryan’ın ilk TV programı nedir? Debby Ryan 15 yaşındayken ilk kez bir TV programında yer almıştır. Debby Ryan 2008 ile 2011 yılları arasında Amerika’da yayınlanan “Zack ve Cody Güvertede” adındaki programda “Bailey Pickett” karakterini canlandırmıştır.

Debby Ryan hakkında gerçekler ve Debby Ryan ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son olarak Debby Ryan’ın ailesini tanıyacağız. Debby Ryan’ın ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun bir erkek kardeşi olduğunu görürüz. Debby Ryan’ın kardeşinin ismi Chase Ryan’dır. Debby Ryan’ın babasının adı John Ryan, Debby Ryan’ın annesinin adı Missy Ryan’dır.

You may also like...

2 Responses

  1. irem diyor ki:

    teşekürler bu yazı sayesinde debby ryan hakkında daha çok bilgi edindim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir