Debby Ryan Kimdir, Hayatı, Debby Ryan Hakkında Bilgi

debby ryanYazımızda Debby Ryan kimdir, Debby Ryan’ın hayatı, Debby Ryan hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Debby Ryan’ın gerçek adı nedir? Debby Ryan ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismi Deborah Ann Ryan’dır. Debby Ryan’ın takma adı nedir? Debby Ryan’ın takma isimleri Debby Ryan ve Debs gibidir. Debby Ryan’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Debby Ryan’ın hoş yüzü onun en belirgin ayırt edici özelliğidir. Sanatçının elmacık kemikleri sevenleri tarafından ilgi çekici bulunmaktadır.

Debby Ryan kimdir? Debby Ryan kısaca Amerikalı aktris, müzisyen, şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır. Debby Ryan ilk profesyonel tiyatro performansını henüz yedi yaşındayken sergilemiştir. Kiliselerde, çeşitli tiyatro performans gruplarında ve yetenek yarışmalarında yer almıştır. Disney Channel’ın dizilerde oynatmak üzere ulusal düzeyde yaptığı araştırma sonucunda keşfedilmiştir. 2007 yılında “Barney & Friends” ismindeki DVD filminde yer almıştır. 2008 ile 2011 yılları arasında yayınlanan “Zack & Cody Güvertede” isimli Disney Channel yapımı dizide “Bailey Pitckett” karakterini canlandırmıştır. Bu dizi Amerika’da 6-11 yaş aralığının en çok izlediği birinci; 9-14 yaş aralığının ise en çok izlediği ikinci dizi olmuştur. Ayrıca ünlü oyuncu 2009 yılında Selena Gomez ve David Henrie gibi ünlülerin rol aldığı “Waverly Büyücüleri” adlı dizide konuk oyuncu olarak yer almıştır. Aslında burada yer aldığı bölüm “Zack & Cody Güvertede” ve “Waverly Büyücüleri” dizilerinin birleştirildiği bir bölüm olmuştur. Bölümün ismi “Wizards on Deck with Hannah Montana” şeklindedir. Son olarak, ünlü oyuncunun başrol oynadığı ve “Abby” karakterini canlandırdığı “16 Dilek” adındaki 2011 yapımı Disney Channel filmi 18-34 yaş grubundan insanlar arasında yüksek bir izlenme oranı elde etmiştir. Bu filmlerde elde ettiği başarılar sayesinde “What if…, The Suit Life Movie ve Radio Rabel” gibi filmlerin önünü açmıştır.

Debby Ryan ne zaman doğdu? Debby Ryan 1993 yılında doğmuş genç bir sanatçıdır. Debby Ryan’ın doğum tarihi 13 Mayıs 1993’tür. Debby Ryan’ın burcu nedir? Debby Ryan’ın burcu boğadır.

Debby Ryan nerelidir? Debby Ryan bir Amerikalıdır. Amerika’nın Alabama’ya bağlı Huntsville kentinde doğmuştur.

Debby Ryan hangi okulda okudu? Başarılı sanatçı eğitimine Texas’ta bulunan Fossil Hill Orta Okulunda başlamıştır. Ardından Fossil Ridge Lisesi’ne gitmiştir.

Debby Ryan kimdir, Debby Ryan’ın hayatı, Debby Ryan hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Debby Ryan evli mi sorusunu cevaplayacağız. Debby Ryan  henüz evlenmemiştir. Ancak başarılı sanatçının ismi magazin bültenlerinde  Justin Bieber, James Maslow, Jason Dolley, Sean Marquette, Gregg Sulkin, Lucas Till, Jean-Luc Bilodeau ile birlikte anılmıştır.

You may also like...

8 Responses

 1. Elif diyor ki:

  Lakabı nedir acaba?

 2. batuhan diyor ki:

  Debby ryan benim hayatımın parçasıdır başka birisi kimsen benden çok debby ryanı kimse ama kimse ama kimse benden çok sevemez.debby m aşkım.seni çok seviyorum odamda debby ryandan başka hiç birşey yoktur

 3. Jesy diyor ki:

  Hey sıla asıl debby ryn ı kimse benden daha çok sevemez o benim hayalimde yüreğimde ve aklımda

 4. melisadebby diyor ki:

  Debby ryan ı bende çok seviyorum artık hayatımın bir parçası oldu debbym

 5. Sıla diyor ki:

  Debby ryan ı kimse benden daha çok sevemez. Kısacası sizden daha çok seviyorum yanlış anlamayın ben kötü birisi değilim
  Debby ryan benim aklımda değil yüreğimde siz onu düşündüğünüzde ben onu seviyorum çünkü sevmek düşünmektir.

 6. aslı diyor ki:

  bu sitenin adı nedir? ödevim için kaynakça yazacağım ama ismi yazmıyor :(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir