Debby Ryan’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Debby Ryan’ın Hoşlandığı Şeyler

debby ryanYazımızda Debby Ryan’ın sevdiği şeyleri, Debby Ryan’ın favorilerini ve Debby Ryan’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Debby Ryan’ın en sevdiği yemek nedir? Debby Ryan’ın favori yiyeceği genel anlamda çorbalar ve tavuktur. Debby Ryan’ın en sevdiği televizyon programları hangileridir? Başarılı oyuncu 2007 yılında ilk kez yayınlanmaya başlayan ve günümüzde devam eden Disney Channel yapımı bir çizgi dizi olan “Phineas and Ferb” adındaki televizyon programını sevmektedir.

Debby Ryan’ın en sevdiği film hangisidir? Debby Ryan en çok 2008 yapımı bir sinema filmi olan ve “Quenn Sized” ismini taşıyan filmi sevmektedir. Debby Ryan’ın en sevdiği müzik grubu hangisidir? Debby Ryan en çok Amerikan pop, rock grubu olan ve kardeşlerden oluşan (Kevin Jonas, Joe Jonas ve Nick Jonas) “Jonas Brothers” ismindeki müzik grubunu sevmektedir.

Debby Ryan’ın en sevdiği renk nedir? Debby Ryan en çok kırmızı rengi sevmektedir. Debby Ryan’ın en sevdiği yer neresidir? Debby Ryan en çok Los Angeles’ı sevdiğini ifade etmiştir.

Debby Ryan’ın en sevdiği kişiler kimlerdir?Disney Channel’ın Phil Zaman Yolculuğunda adlı dizisindeki Phil Diffy karakteriyle bilinen 1986 İsrail doğumlu ABD’li aktör Ricky Ullman ve Holes filmindeki Zero ve Roll Bounce filmindeki Mixed Mike karakterleri bilinen Khaleed Leon Thomas’tır.

Debby Ryan’ın en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Debby Ryan’ın en iyi arkadaşları ABD’li ikiz oyuncular ve Debby Ryan’ın “Zack & Cody Güvertede” isimli diziden rol arkadaşları Cole Sprouse ve Dylan Sprouse, yine “Zack & Cody Güvertede” isimli diziden rol arkadaşı olan Brenda Song, şarkıcı ve yine bir Disney Channel yıldızı olan Ashley Tisdale, Drake & Josh adlı Nickelodeon dizisi’nde oynayan Miranda Cosgrove, bir Disney televizyon dizisi olan Hannah Montana’da oynayan Miley Cyrus, Nickelodeon’un Zoey 101 ve Victorious adlı dizilerinde baş rol oynayan Victoria Justice, Waverly Büyücüleri adlı Disney Channel dizisindeki Alex Russo karakterini canlandıran Selena Gomez, film yıldızı, şarkıcı Keke Palmer, iCarly adlı Nickelodeon yapımında “Sam Puckett” karakterini canlandıran Jennette McCurdy, “Zack & Cody Güvertede” dizisinde bir süre rol alan Matthew Timmons, 2008 Disney Channel`da oynayan JONAS ve JONAS L.A.’daki Stella Malon rolü ile tanınan Chelsea Kane, İyi Şanslar Charlie’deki PJ Duncan rolü ile tanınan Jason Dolley, Zack & Cody Güvertede” dizisinden rol arkadaşı Alyson Stoner, İyi Şanslar Charlie’de rol almış Disney Channel oyuncusu Shane Harper, Hannah Montana dizisinin Jake Ryan’ı Cody Linley ve Sonny’nin Yıldızı dizisinin başrol oyuncusu olan Demi Lovato gibi isimlerdir.

Debby Ryan’ın sevdiği şeyleri, Debby Ryan’ın favorilerini ve Debby Ryan’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Debby Ryan’ın evcil hayvanı var mıdır? Debby Ryan evcil hayvana sahiptir. Bir köpeği olan başarılı oyuncu ona “Presley” ismini vermiştir.

You may also like...

1 Response

  1. ebru diyor ki:

    en iyi arkadaşı Emma lindgren

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir