Demi Lovato’nun Sevdiği Şeyler, Favorileri, Demi Lovato’nun Hoşlandığı Şeyler

demi_lovatoYazımızda Demi Lovato’nun sevdiği şeyleri, Demi Lovato’nun favorilerini ve Demi Lovato’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Demi Lovato’nun en sevdiği yemek nedir? Demi Lovato’nun favori yiyecekleri Meksika yemekleri ve peynirdir.

Demi Lovato’nun en sevdiği televizyon programları nelerdir? Başarılı oyuncu 2002 ile 2012 yılları arasında 10 sezon boyunca devam eden polislerle ilgili olan “CSI:Miami” ismi ile bilinen Amerikan yapımı diziyi takip etmiştir. Ayrıca genç sanatçı 2003 ile 2012 yılları arasında yayınlanan Mark Schwahn yapımı Amerikan “One Tree Hill” dizisini sevdiğini ifade etmiştir.

Demi Lovato’nun en sevdiği şarkıcı hangisidir? Demi Lovato’nun en çok Lady Gaga, Nicki Minaj ve Kelly Clarkson ismindeki sanatçıları sevmektedir. Ayrıca yetenekli şarkıcı kendisinin rol modelinin Kelly Clarkson olduğunu belirtmiştir. Demi Lovato’nun en sevdiği şarkı hangisidir? Demi Lovato en çok bir Amerikan rock grubu olan Paramore müzik grubunun “Riot” albümü içerisinde yer alan “Born For This” parçasını. Ayrıca Amerikan pop ve rock grubu Jonas Brothers’ın “Hollywood” isimli parçasını, İngiliz-İrlandalı müzik grubu One Direction’ın “What Makes You Beautiful” parçasını sevmektedir.

Demi Lovato’nun en sevdiği kitap hangisidir? Demi Lovato en çok Amerikalı yazar Stephenie Meyer’in ünlü “Alacakaranlık” kitaplar serisini ve “Host” ismindeki romanını, Amerikalı yazar Cupcake Brown’un otobiyografisi olan “A Piece of Cake” kitabını sevmektedir.

Demi Lovato’nun en sevdiği renk nedir? Demi Lovato en çok kırmızı ve siyah renklerini sevmektedir. Demi Lovato’nun en sevdiği ülke neresidir? Demi Lovato en çok Rusya’yı sevdiğini ifade etmiştir. Demi Lovato’nun en sevdiği aksesuarlar nelerdir? Demi Lovato bilezikleri, şapkaları, parlayan takıları sevmektedir. Demi Lovato’nun en sevdiği film hangisidir? Demi Lovato en çok 2001 yılı Amerikan yapımı bilim kurgu ve drama filmi “Donnie Darko” ve 2008 yılı Amerikan yapımı bir komedi filmi olan “Step Brothers” filmlerini sevmektedir.

Demi Lovato’nun sevdiği şeyleri, Demi Lovato’nun favorilerini ve Demi Lovato’nun hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Demi Lovato’nun en sevdiği müzik grupları hangileridir? Demi Lovato bir Amerikan rock grubu olan Paramore müzik grubunu, bir İngiliz rock grubu olan “The Beatles” müzik grubunu sevmektedir.

You may also like...

3 Responses

  1. ebru diyor ki:

    lovatic olucam:DDD

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir