Diego Dominguez Kimdir, Hayatı, Diego Dominguez Hakkında Bilgi

diegoYazımızda Diego Dominguez kimdir, Diego Dominguez’in kısaca hayatı, Diego Dominguez hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Diego Dominguez’in gerçek adı nedir? Diego Dominguez ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Diego Dominguez’in tam adı Diego Domínguez Llort şeklindedir. Diego Dominguez ne zaman doğdu? Diego Dominguez 1991 yılında doğmuş genç bir aktördür. Diego Dominguez’in doğum tarihi 13 Ekim 1991’dir.

Diego Dominguez kaç yaşında? Diego Dominguez’in yaşı 2014 itibarıyla 23’tür. Diego Dominguez’in burcu nedir? Diego Dominguez’in burcu terazidir.

Diego Dominguez nerelidir? Diego Dominguez bir İspanyoldur. Diego Dominguez nerede doğdu? Yetenekli oyuncu İspanya’nın Zaragoza kentinde dünyaya gelmiştir. Diego Dominguez üç yıldır Madrid’de yaşamaktadır.

Diego Dominguez kimdir? Diego Dominguez ünlü bir aktör ve şarkıcıdır. Diego Dominguez’in biyografisine, kısaca hayatına bakarsak İspanya’da doğan yetenekli oyuncu küçüklüğünde “Eurojunior” isimli yarışmaya katılmış fakat başarı elde edememiştir. Aktörlük kariyerine adım atan Diego Dominguez 2010 yılında Física o química; 2011 senesinde ise “La Pecera de Eva”, “El Secreto de Puente Viejo” ve “Aida” gibi değişik televizyon programlarında rol almıştır.

Oyunculuğunun yanında bir şarkıcı da olan Diego Dominguez 2004 yılında ilk albümü “Girando sin parar”ı çıkarmıştır.

Diego Hernandez’in ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2012 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “Violetta” ismindeki müzikal ve romantik komedi türündeki Disney Channel dizisidir. Diego Dominguez 2013 yılından beri Violetta dizisinin ana karakterlerinden “Diego Hernandez”i canlandırmaktadır. Violetta dizisi Türkiye’de 2013 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Sevdiği şeylerin başında uyumak gelen Diego Hernandez bir röportajında gelen soru üzerine filmde oynadığı karakter ile gerçek hayattaki kendisi arasında önemli fakların olduğunu söylemiştir. Diego Dominguez’in saç rengi kahverengi; göz rengi ise yeşildir.

Diego Dominguez kimdir, Diego Dominguez’in kısaca hayatı, Diego Dominguez hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Diego Dominguez hayranlarına ne denir sorusunu cevaplayacağız. Diego Dominguez hayranları kendilerini “Dieguistas” ismi ile adlandırmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir