Diego Ramos Kimdir, Hayatı, Diego Ramos Hakkında Bilgi

diego_ramosYazımızda Diego Ramos kimdir, Diego Ramos’un kısaca hayatı, Diego Ramos hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Diego Ramos’un gerçek adı nedir? Diego Ramos ismi ile tanınan aktör gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Diego Ramos’un tam adı Diego Cesar Ramos şeklindedir. Diego Ramos ne zaman doğdu? Diego Ramos 1972 yılında doğmuş bir oyuncudur. Diego Ramos’un doğum tarihi 29 Kasım 1972’dir. Diego Ramos’un yaşı 2014 itibarıyla 42’dir. Diego Ramos’un burcu nedir? Diego Ramos’un burcu yaydır.

Diego Ramos nerelidir? Diego Ramos aslen İspanyoldur fakat başarılı aktör Arjantin vatandaşıdır. Diego Ramos nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Arjantin’e bağlı Buenos Aires’te dünyaya gelmiştir.

Diego Ramos kimdir? Diego Ramos kısaca dünya genelinde tanınan Arjantinli bir aktördür. Diego Ramos’un biyografisine, kısaca hayatına bakarsak gençlik yıllarında oyunculuk, şarkıcılık ve dans eğitimi almış orta okulda bir tiyatro grubuna katılarak kendi yazdığı oyunlarda oynamıştır. Diego Ramos’un televizyon kariyeri ise 22 yaşında başlamıştır. Bu dönemde Como pan caliente, Verano del 98, Sueltos gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. 1990’ların sonlarında ve 2000’li yıllarda hem başarılı performansıyla dikkat çekmiş hem de ünlü isimlerle birlikte oynama fırsatı yakalamıştır. Ünlü aktör 2008 yılında “The Successful Pells” ismindeki dizide canlandırdığı karakter ile “Martin Fierro Award” ismindeki ödülünü elde etmiştir.

Diego Ramos nasıl ünlü oldu? Diego Ramos’un ünlü olmasını ve dünya genelinde tanınmasını sağlayan yapım ise 2012 yılında başlamış olan ve günümüzde de devam eden “Violetta” ismindeki müzikal ve romantik komedi türündeki Disney Channel dizisidir. Diego Ramos Violetta dizisinin ana karakterlerinden “Herman Castillo”yu canlandırmaktadır. Violetta dizisi Türkiye’de ise 2013 yılında yayınlanmaya başlamıştır.

Diego Ramos konuşmalarından birisinde Violetta dizisinin üçüncü sezonunun da çekileceğini ve bunun da 2014 yılının Mart veya Nisan ayında başlayacağını belirtmiştir.

Yazımızın bu bölümünde Diego Ramos ailesinden bahsedeceğiz. Diego Ramos’un annesinin adı Silvia’dır. Silvia bir ev hanımıdır. Diego Ramos’un babasının ismi ise Alberto’dur. Alberto bir kardiyologdur. İki erkek bir kız kardeşi olan Diego Ramos’un erkek kardeşlerinin isimleri Cristian ve Hernan; kız kardeşinin adı ise Maria Silvia şeklindedir.

Diego Ramos kimdir, Diego Ramos’un kısaca hayatı, Diego Ramos hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Diego Ramos’un fiziksel özelliklerine değineceğiz. Diego Ramos’un boyu kaçtır? Diego Ramos’un boyu 1,87 metredir. Diego Ramos’un saç rengi nedir? Diego Ramos saç rengi koyu kahverengi olan sanatçılardandır. Diego Ramos’un göz rengi nedir? Diego Ramos ismi ile tanınan oyuncu açık kahverengi renkli gözlere sahiptir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir