Dylan O’brien Kimdir, Biyografisi, Dylan O’brien Hakkında Bilgiler

dylanobrainYazımızda Dylan O’brien kimdir, hayatı, Dylan O’brien hakkında bilgiler konusunu ele alacağız.

Dylan O’brien hayatını ele aldığımız yazımızda öncelikle Dylan O’brien kaç yaşında sorusunu cevaplayacağız. 26 Ağustos 1991 tarihinde doğan Dylan O’brien yaşı 23 olan bir sanatçıdır. Dylan O’brien hangi burç sorusunun cevabı başaktır. Dylan O’brien gerçeklerine yer verdiğimiz yazımızda ünlü oyuncunun gerçek adının da Dylan O’Brien olduğunu söylemeden geçemeyiz. Dylan O’brien’a yakınları, hayranları ve arkadaşları tarafından verilen takma isim ise Dyl, Dob ve D balls şeklindedir.

Dylan O’brien nerede doğdu, nerede yaşıyor sorusunun yanıtı Amerika’dır. Ünlü oyuncu Amerika’nın New York kentinde dünyaya gelmiştir. Dylan O’brien lise eğitimini Mira Costa High School ismindeki okulda almış 2009 yılında mezun olmuştur. New York’taki Syracuse Üniversitesi’ne gitmeyi planlamış fakat sonra bundan vazgeçerek Los Angeles kentine giderek kariyerini sürdürmeye karar vermiştir.

Dylan O’brien özgeçmişine çok merak edilen dylan o brien hangi dizide oynuyor sorusunu yanıtlayarak devam edeceğiz. Dylan O’brien oynadığı dizileri arasında daha çok 2011 yılından itibaren gösterimde olan Amerikan yapımı “Teen Wolf (Genç Kurt)” adındaki dizi ile bilinmektedir. Genç oyuncu dizide “Stiles” rolünü canlandırmaktadır.

Dylan O’brien ailesi içinden annesi Lisa O’Brien eski bir oyuncudur. Babasının ismi Camera Operator olan başarılı aktörün Julia O’Brien adında bir kız kardeşi vardır.

Yazımızın bu bölümünde Dylan O’brien fiziksel özelliklerine değineceğiz. Dylan O’brien kaç kilo? Dylan O’brien kilosunun 70 kg olan bir şarkıcıdır. Dylan O’brien kaç boyunda? Dylan O’brien boyu 1,81 m şeklindedir. Dylan O’brien evli mi? Dylan O’brien 2014 itibarıyla evli değildir. Koyu kahverengi saçlara sahip olan Dylan O’brien saç stili ilgi ile karşılanan bir oyuncudur. Dylan O’brien özellikleri ile ilgili olarak yetenekli oyuncunun gözlerinin rengi ise açık kahverengidir. Dylan O’brien gülüşü ve onu uzun boyu farklı kılan ayırt edici özelliğidir. Dylan O’brien ölçüleri göğüs kısmı 107 cm, bel bölgesi 74 cm’dir. Dylan O’brien kasları ise 36 cm şeklindedir.

Dylan O’brien hakkında bilinmeyenleri ele aldığımız yazımızda Dylan O’brien filmler ve tv şovları hakkında bilgi vereceğiz. Dylan O’brien rol aldığı diziler arasında uzun süredir oynadığı tek yapım “Teen Wolf” dizisidir. Genç oyuncu “First Dates with Toby Harris” ve “New Girl” ismindeki dizilerde de birer bölüm oynamıştır. Dylan O’brien oynadığı filmlere bakacak olursak Dylan O’brien ilk kez 2012 yılında bir komedi filmi olan “High Road” ismindeki yapımda Jimmy karakterini canlandırmıştır. Aynı yıl “High Road” adındaki filmde de oynayan başarılı aktör ardından “The First Time”, “The Internship” ve “The Maze Runner” gibi filmlerde de yer almıştır. Dylan O’brien yeni filmi “The Maze Runner: Scorch Trials” 2015 yılında vizyona girecektir.

Dylan O’brien ödüller kazanan genç oyunculardandır. Bu ödüller arasında “Young Hollywood Award” ve “Teen Choice Award” en dikkat çekicileri olanlardır.

Dylan O’brien kimdir, hayatı, Dylan O’brien hakkında bilgiler başlıklı yazımızda son olarak Dylan O’brien sevdiği şeyler nelerdir sorusunu cevaplayacağız. Dylan O’brien en sevdiği yemek hamburger, en çok hoşlandığı dizi “Friends”, en beğendiği film ise “Never Been Kissed” ismini taşır.

 

You may also like...

3 Responses

  1. Fjgh diyor ki:

    Dylan şarkıcı değil kendine gel

  2. emine diyor ki:

    dylan hakknda verdiğiniz bazı bilgiler yanlış

  3. meriç diyor ki:

    dylan bildiği dilleri söylermisiniz lütfen

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir