Dylan Sprayberry Kimdir, Hayatı, Dylan Sprayberry Biyografisi

Dylan_Sprayberry_hakkındaYazımızda Dylan Sprayberry kimdir, hayatı, Dylan Sprayberry biyografisi konusunu ele alacağız.

Dylan Sprayberry kimdir? Dylan Sprayberry bir aktör ve müzisyendir. 2013 yapımı “Man of Steel” ismindeki filmde genç Clark Kent karakterini canlandırmış, hit bir dizi olan “Glee”de rol almıştır. Dylan Sprayberry ayrıca dünya genelinde büyük bir ilgiyle takip edilen “Teen Wolf” dizisinde canlandırdığı Liam Dunbar rolü ile bilinir. Dylan Sprayberry tam adı Dylan Muse Sprayberry’dir.

Dylan Sprayberry kaç yaşında? 7 Temmuz 1998 tarihinde doğan Dylan Sprayberry 17 yaşında olan bir sanatçıdır. Dylan Sprayberry burcu yengeçtir. Dylan Sprayberry nerelidir? Dylan Sprayberry Amerikalı bir aktördür. Texas’a bağlı Houston kentinde dünyaya gelmiştir.

Dylan Sprayberry’nin biyografisini, kısaca hayatını ele aldığımız yazımızın bu bölümünde başarılı sanatçının eğitim hayatına değineceğiz. Dylan Sprayberry doğduğu Houston’da “West University Elementary” ismindeki okulda eğitim almıştır. 2005 yılında ailesi ile birlikte Los Angeles’a yerleşmiştir. Küçük kız kardeşi Ellery Sprayberry de kendisi gibi oyuncudur. Ellery ile birlikte düzenli olarak uzun bir süredir televizyon ve sinema yapımlarında rol almaktadır.

Şimdi de Dylan Sprayberry fiziksel özelliklerine, Dylan Sprayberry boyu kilosuna değinelim. sorusunun cevabı 54 kg’dır. Dylan Sprayberry boyu kaç yanıtı ise 163 cm’dir. Dylan Sprayberry saç rengi koyu kahverengidir. Dylan Sprayberry göz rengi mavidir.

Yazımızın bu bölümünde Dylan Sprayberry nasıl ünlü oldu sorusunu cevaplayacak, genç oyuncunun kariyerine göz atacağız. Ailesi ile birlikte Los Angeles’a taşındıklarında Dylan Sprayberry’nin oyunculuk kariyeri başlamıştır. O sıralar dokuz yaşındadır ve “The Sunday Man” ismindeki kısa filmde rol alarak ilk tecrübesini yaşamıştır. Ardından iCarly, Glee, Criminal Minds ve MADtv gibi popüler dizilerde konuk oyuncu olarak yer almıştır. İlk önemli sinema çıkışını 2013 yılında “Man of Steel” filminde ana karakter Clark Kent’in 13 yaşındaki halini canlandırarak yaşamıştır. Yetenekli aktör 2014 yılının Şubat ayından günümüze “Teen Wolf” dizisinde oynamaktadır.

Dylan Sprayberry kimdir, hayatı, Dylan Sprayberry biyografisi başlıklı yazımızda son olarak Dylan Sprayberry hakkında bir önemli bilgiye daha yer vereceğiz. Dylan Sprayberry 2009 yılında dünyaca ünlü aktörler John Travolta ve Robin Williams ile birlikte oynama fırsatı elde etmiştir. Bu sinema yapımının ismi “Old Dog”dur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir