Dylan Sprouse Boyu ve Kilosu, Sevdiği Şeyler, Dylan Sprouse Hakkında Bilinmeyenler

dylanDylan Sprouse hakkında bilinmeyenleri, sevdiği şeyleri ve Dylan Sprouse kilosu, özelliklerini ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Dylan Sprouse’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Dylan Sprouse’un boyu kaçtır? Dylan Sprouse’un boyu 1,80 metredir. Dylan Sprouse’un kilosu kaçtır? Dylan Sprouse 68 kg kiloya sahiptir. Dylan Sprouse Amerikan standartlarına göre 9 numara ayakkabıları giyebilmektedir.

Dylan Sprouse’un saç rengi nedir? Dylan Sprouse sarı saçlara sahip sarışın olan aktörlerdendir. Dylan Sprouse’un göz rengi nedir? Dylan Sprouse ismi ile tanınan oyuncu yeşil renkli gözlere sahiptir.

Dylan Sprouse sevdiklerine bakarsak genç aktörün sevdiği yemek genel anlamda McDonalds ürünleridir. Dylan Sprouse’un sevdiği filmler arasında “Testere” film serisi ve Godzilla gibi filmler yer almaktadır.

Dylan Sprouse evcil hayvan olarak üç köpeğe ve büyük bir balığa sahiptir. Dylan Sprouse’un köpeklerinin isimleri Curry (Fransız cinsi buldog), Bubba ve Chris Sprouse’tur. Chris Sprouse 2010 yılında ölmüştür. Dylan Sprouse’un balığının ismi ise Killer şeklindedir. Bu balığı kardeşi ile birlikte bir karnavalda kazanmıştır.

Dylan Sprouse hangi okulda okudu? Dylan Sprouse eğitim hayatında lise eğitimini California’da bulunan Laurel Springs High School ismindeki lisede almıştır. Küçük yaşta oyunculuk kariyerinde belirli bir noktaya ulaşmasının ardından buradaki eğitimini yarıda bırakarak evde özel ders almaya başlamıştır. Dylan Sprouse hangi üniversiteye gidiyor? Dylan Sprouse kardeşi ile birlikte kabul aldığı New York Üniversitesi ismindeki üniversitede eğitim hayatını devam ettirmektedir.

Dylan Sprouse evlendi mi? 22 yaşında olan başarılı oyuncu 2014 itibarıyla evli değildir. Dylan Sprouse’un ailesinden kısaca bahsedersek Dylan Sprouse ikizi Cole dışında kardeşi yoktur. Dylan Sprouse’un annesi Melanie Wright bir İngilizce öğretmenidir. Dylan Sprouse’un babasının adı Matthew Sprouse şeklindedir ve o da eşi gibi bir İngilizce öğretmenidir. Melanie Wright ve Matthew Sprouse ayrılmışlardır. Dylan Sprouse’un ikiz kardeşi Cole Sprouse kendisinden 15 dakika küçüktür ve o da kendisi gibi bir aktördür.

Dylan Sprouse’un ilk televizyon programının ismi nedir? Dylan Sprouse 1993 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Dylan Sprouse ilk dizisinin ismi “Grace Under Fire” şeklindedir. Dylan Sprouse kardeşi Cole ile dönüşümlü olarak ana karakterlerden birisi olan “Patrick Kelly” karakterini canlandırmıştır.

Dylan Sprouse’un ilk filminin ismi nedir? Dylan Sprouse ilk film tecrübesini 1999 yılında “The Astronaut’s Wife” ve yine aynı yıl “Big Daddy” ismindeki filmler ile yaşamıştır. Big Daddy ismindeki filmde kardeşi ile dönüşümlü olarak “Julian McGrath” karakterini canlandırmıştır.

Dylan Sprouse hakkında bilinmeyenleri ve Dylan Sprouse kilosu, özelliklerini ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Dylan Sprouse’u ünlü yapan yapımların adı nedir? Dylan Sprouse’u ünlü yapan iki önemli yapım “Big Daddy” ismindeki film ve “Suite Life of Zack and Cody” ismindeki dizidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir