Dylan Sprouse Kimdir, Hayatı, Dylan Sprouse Hakkında Bilgi

dylanYazımızda Dylan Sprouse kimdir, Dylan Sprouse hayatı ve Dylan Sprouse hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Dylan Sprouse kimdir? Dylan Sprouse kısaca ünlü İtalya doğumlu hem Amerikan hem de İtalyan vatandaşlığı olan genç oyuncudur. 1992 doğumlu olan ünlü sanatçı ikizi Cole ile beraber “Sprouse Brothers(kardeşler)” lakabını almışlardır. Dylan, Cole’den sadece 15 dakika daha büyüktür. Oyunculukta ikizi olan Cole ile birlikte sergilediği performanslarla tanınan Dylan Sprouse oyunculuk anlamında ilk deneyimini 6 aylıkken bebek bezi ve tuvalet kağıdı reklamlarında oynayarak yaşamıştır. Yine Cole ile beraber 1999 yılında Adam Sandler’ın başrol oynadığı “Big Daddy (Süper Baba)” ismindeki filmdeki performansıyla dikkat çeken Dylan Sprouse 2005 yılında çekilmeye başlayan Disney Channel yapımı komedi serisi olan “Zack & Cody’nin Lüks Yaşamı” ismindeki dizide canlandırdığı “Zack Martin” karakteri ile bilinmektedir.

Dylan Sprouse’un gerçek adı nedir? Dylan Sprouse ismi ile tanınan sanatçı gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Dylan Sprouse’un tam ismi Dylan Thomas Sprouse şeklindedir. Dylan Sprouse’un lakabı nedir? Dylan Sprouse çevresi ve yakın arkadaşları tarafından “Lumpkin” ve “Dyl” takma isimleriyle anılır.

Dylan Sprouse nerelidir? Dylan Sprouse İtalya doğumlu olan Amerikalı bir oyuncudur. Yetenekli aktör İtalya’nın Tuscany’e bağlı Arezzo kentinde dünyaya gelmiştir.

Dylan Sprouse ne zaman doğdu? Dylan Sprouse 1992 yılında doğmuş bir oyuncudur. Dylan Sprouse’un doğum tarihi 4 Ağustos 1992’dir. Dylan Sprouse’un burcu nedir? Dylan Sprouse’un burcu aslandır.

Dylan Sprouse’un biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Dylan Sprouse ikiz kardeşi Dylan Sprouse ile birlikte İtalya’da dünyaya gelmiştir. O dönemler annelerinin işi dolayısıyla İtalya’da bulunması nedeniyle burada doğmuşlardır. Ünlü kardeşler 4 aylıkken Amerika’ya gitmişler burada yetişmişlerdir.

Henüz 6 aylıkken kardeşi Cole ile birlikte oyunculuğa başlayan Dylan Sprouse bebek bezi ve tuvalet kağıdı reklamları gibi reklam filmlerinde oynamıştır.

İkiz kardeşler 7 yaşında iken “Big Daddy” ismindeki filmde dönüşümlü olarak canlandırdıkları “Julian McGrath” karakteri ile dikkat çekmeyi başarmışlardır. Ardından ise 2005 yılında çekilmeye başlayan ve Türkiye’de de gösterilen Disney Channel yapımı “Zack & Cody’nin Lüks Yaşamı” ismindeki dizide ana karakter olarak oynadıkları “Cody Martin” ve “Zack Martin” ile tüm dünyada tanınan ünlüler arasına girmeyi başarmışlardır.

Dylan Sprouse kimdir, Dylan Sprouse hayatı ve Dylan Sprouse hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak  Dylan Sprouse yaşı 2014 itibarıyla 22’dir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir