Emilie de Ravin Hakkında Bilinmeyenler, Hakkında Gerçekler, Emilie de Ravin Hakkında İlginç Bilgiler

emilie de ravinYazımızda Emilie de Ravin hakkında bilinmeyenler, Emilie de Ravin hakkında gerçekler ve Emilie de Ravin ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Emilie de Ravin’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Emilie de Ravin’in boyu kaçtır? Emilie de Ravin’in boyu 1,58 metredir. Emilie de Ravin’in kilosu kaçtır? Emilie de Ravin 50 kg kiloya sahiptir. Emilie de Ravin’in saç rengi nedir? Emilie de Ravin sarışın sanatçılardandır. Emilie de Ravin’in göz rengi nedir? Emilie de Ravin ismi ile tanınan oyuncu mavi gözlere sahiptir. Emilie de Ravin’in ölçüleri nasıldır? Emilie de Ravin’in vücut ölçüleri 87 cm- 61 cm- 81 cm şeklindedir.

Emilie de Ravin nasıl ünlü oldu? Emilie de Ravin çocukluk yıllarında bale eğitimi almaya başlamıştır. Bu alanda başarılı olup Avusturya Bale Okulu’ndan kabul almıştır. Aynı zamanda oyunculuk okuluna da giden ünlü yıldız hayatına bu alanda devam etmeye karar verdiği için bale okulunu bırakmıştır. İlk oyunculuk tecrübesini Avustralya ve Kanada orijinli olan bir dizide birkaç bölüm oynayarak yaşayan Emilie de Ravin daha sonra Amerika’dan “Roswell” adlı dizi için teklif almıştır. Bu yapımda canlandırdığı “Tess Harding” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yetenekli aktris tüm dünyada severek izlenen “Lost” serisinde canlandırdığı “Claire Littleton” karakteri ile önemli bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Emilie de Ravin’in ilk televizyon programı hangisidir? Emilie de Ravin ilk kez “BeastMaster” ismindeki dizi ile televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. Dizi 1999 ve 2002 yılları arasında yayımlanmıştır. Dizide “The Demon Curupira” karakterini canlandıran Emilie de Ravin karakterinin özelliği nedeniyle farklı zamanlarda birkaç bölümde görünmüştür.

Emilie de Ravin hakkında bilinmeyenler, Emilie de Ravin hakkında gerçekler ve Emilie de Ravin ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Emilie de Ravin’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Emilie de Ravin’in çıkış yaptığı film Rian Johnson’un yönettiği 2005 yapımı gerilim türünden olan “Brick” ismindeki sinema filmidir. Emilie de Ravin bu filmde “Emily Kostich” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir