Emilie de Ravin Kimdir, Hayatı, Emilie de Ravin Hakkında Bilgi

emilie de ravinYazımızda Emilie de Ravin kimdir, Emilie de Ravin’in kısaca hayatı, Emilie de Ravin hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Emilie de Ravin’in gerçek adı nedir? Emilie de Ravin ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek ismini kullanmaktadır. Emilie de Ravin’in gerçek adı da Emilie de Ravin’dir. Emilie de Ravin’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Emilie de Ravin’in narin yapısı, kemik yapısı, gülümseyişi, açık mavi gözleri, saç lüleleri ve vücut yapısı onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Emilie de Ravin kimdir? Emilie de Ravin kısaca Avustralyalı dizi ve film oyuncusudur. Emilie de Ravin’in hayatına kısaca bakarsak yetenekli aktris Avustralya’da dünyaya gelmiştir. 9 yaşından itibaren bale eğitimi almaya başlayan yıldız oyuncu Melbourne’da bulunan bir bale okuluna başlamış ve okula gitmek yerine annesi tarafından verilen eğitimi almıştır. 15 yaşında Avusturalya Bale Okulu’ndan kabul alan Emilie de Ravin, aktris olmaya karar vermiş ve ilk yılında bu okulu bırakmıştır. İlk oyunculuk tecrübesini Avustralya’da 19 yaşındayken yaşayan ünlü oyuncu daha sonra ABD yapımı bir televizyon serisinde yer almak için bu ülkeye gitmiştir. Emilie de Ravin burada “Roswell” televizyon gençlik dizisinde canlandırdığı “Tess Harding” karakteri ve “Lost” televizyon serisinde canlandırdığı “Claire Littleton” karakteri ile başarıyı yakalamıştır.

Emilie de Ravin ne zaman doğdu? Emilie de Ravin 1981 yılında doğmuş bir aktristir. Emilie de Ravin’in doğum tarihi 27 Aralık 1981’dir. Emilie de Ravin’in burcu nedir? Emilie de Ravin’in burcu oğlaktır.

Emilie de Ravin nerelidir? Emilie de Ravin bir Avustralyalıdır. Emilie de Ravin nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Avustralya’nın Victoria’ya bağlı Mount Eliza kentinde dünyaya gelmiştir.

Emilie de Ravin kimdir, Emilie de Ravin’in kısaca hayatı, Emilie de Ravin hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Emilie de Ravin hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Emilie de Ravin 9 yaşındayken “Christa Cameron School of Ballet” ismindeki bale okulunda eğitim hayatına başlamıştır. Evde annesinin verdiği eğitimden yararlanan ünlü aktris “National Institute of Dramatic Art” ismindeki okulda oyunculuk eğitimi almıştır. 15 yaşında “Avustralya Bale Okulu”na kabul almış ardından oyunculuk hayallerini gerçekleştirmek için bu okulu bırakmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir