Emilie de Ravin’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Emilie de Ravin’in Hoşlandığı Şeyler

emilie de ravinYazımızda Emilie de Ravin’in sevdiği şeyleri, Emilie de Ravin’in favorilerini, Emilie de Ravin’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Emilie de Ravin’in en sevdiği yemek hangisidir? Emilie de Ravin en çok suşi yemekten hoşlanmaktadır. Emilie de Ravin’in en sevdiği renk hangisidir? Emilie de Ravin en çok pembe ve kırmızı renklerini sevmektedir. Emilie de Ravin’in en sevdiği yer neresidir? Emilie de Ravin tatil yeri olarak en çok doğduğu ülke olan Avustralya ve Hawaii’yi sevdiğini ifade etmiştir.

Emilie de Ravin’in en sevdiği müzik grubu hangisidir? Emilie de Ravin’in favori müzik grupları arasında 60’lı yılların popüler müzik grubu olan İngiliz müzik grubu “The Beatles” ve “Niggaz Wit Attitudes”un kısaltılmışı olan “N.W.A.” adı ile tanınan Kaliforniya’da kurulmuş hip hop tarzı müzik yapan müzik grubu vardır.

Emilie de Ravin’in en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Emilie de Ravin’in en sevdiği arkadaşları arasında “Lost” dizisinin “Kate Austen”i olan Kanadalı kadın oyuncu “Evangeline Lilly”, “Lost” dizisinin “Sun-Hwa Kwon”u Kuzey Kore asıllı ABD’li aktris “Yun-Jin Kim”, “Rosswell” dizisinden tanıştığı Venezuela asıllı ABD’li aktris “Majandra Delfino”, “Once Upon a Time” dizisinden tanıdığı televizyon oyuncusu “Ginnifer Goodwin”, ABD’li film ve televizyon aktörü “Jason Behr”, “Lost” dizisinin “Jin-Soo Kwon”u Güney Kore asıllı ABD’li aktör Daniel Dae Kim, Emmy ödüllü ABD’li oyuncu Katherine Heigl ve ABD’li ünlü aktris Shiri Appleby, “Lost” dizisinin “Jack Shephard”ı Amerikan aktör Matthew Fox gibi isimler vardır.

Emilie de Ravin’in evcil hayvanı var mı? Ünlü aktris evcil hayvanlardan en çok köpekleri sevmektedir. Emilie de Ravin’in evcil hayvan olarak iki tane köpeği vardır. Emilie de Ravin’in poodle cinsi köpeğinin ismi Bella iken, beagle cinsi köpeğinin ismi Mabel’dir.

Emilie de Ravin’in sevdiği şeyleri, Emilie de Ravin’in favorilerini, Emilie de Ravin’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Emilie de Ravin’in en sevdiği televizyon programları hangileridir? Emilie de Ravin televizyon programlarından en çok 2006 ile 2013 yılları arasında Amerika’da yayınlanan bir realite yarışma programı olan “Top Chef” ismindeki TV programından, 2009 yılından beri yayınlanan komedi türünden bir televizyon dizisi olan Christopher Lloyd ve Steven Levitan imzalı “Modern Family” ismindeki TV programından ve 1975 yılından beri yayınlanan ve birçok ünlü komedyeni meşhur etmesiyle bilinen “Saturday Night Live” isimli TV programından hoşlanmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir