Eminem’in Fiziksel Özellikleri, Hakkında Gerçekler, Eminem Hakkında İlginç Bilgiler

eminemYazımızda Eminem hakkında bilinmeyenler, Eminem hakkında gerçekler ve Eminem ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü şarkıcı Eminem’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Eminem’in boyu kaçtır? Eminem’in boyu 1,73 metredir. Eminem’in kilosu kaçtır? Eminem 62 kg kiloya sahiptir. Eminem’in saç rengi nedir? Eminem açık kahverengi saçlı sanatçılardandır. Eminem’in göz rengi nedir? Eminem ismi ile tanınan şarkıcı mavi gözlere sahiptir. Eminem’in ayakkabı numarası kaçtır? Eminem Amerikan standartlarına göre 8 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir.

Eminem’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Eminem’in Amerika’da genelde siyahiler tarafından icra edilen rap şarkıcılığını başarıyla sürdüren beyaz olması onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir.

Eminem nasıl ünlü oldu? Eminem babasından ayrı zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Daha çok fakir mahallelerde yaşamını sürdürmeye çalışan Eminem 14 yaşındayken lise arkadaşıyla birlikte daha sonra “Eminem” ismini alacak “M&M” ismindeki müzik grubunu kurmuştur. Eminem yeteneklerini sergilemeye hazır hissetmeye başladığında arkadaşıyla birlikte serbest rap kapışmalarına katılmış ve ardından okulu bırakarak kariyerine bu doğrultuda devam etmiştir. Kariyerinin bu aşamasında maddi açıdan zor dönemler yaşamış “Infinite” ismindeki çıkış albümünü 1996 yılında çıkarmıştır. 1997 yılında gerçekleştirilen Rap Olimpiyatları’nda ikinci olarak dikkat çekmeye başlayan Eminem 2000 yılında bir müzik magazin dergisi olan “The Source” adındaki derginin kapağında yer alan ilk beyaz insan olmuştur. Eminem aynı yıl çıkardığı üçüncü stüdyo albümü olan ve içerisinde “My Name Is” parçasını ana şarkı olarak içeren “The Marshall Mathers LP” albümü ile tüm dünyanın ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Eminem’in fiziksel özellikleri, Eminem hakkında gerçekler ve Eminem ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda yetenekli sanatçı ile ilgili son soru Eminem’in ilk albümünün ismi nedir? Eminem’in çıkış yaptığı albümü 1996 yılında çıkarmıştır. “Infinite” ismindeki albüm 11 parçadan oluşmakta ve toplam yaklaşık 40 dakika sürmektedir. Eminem ilk albümünde maddi açıdan yaşadığı sıkıntıları da konu almış, yeni doğan kızına bakmak için katlandığı zorluklardan bahsetmiştir.

You may also like...

3 Responses

  1. -rRep manyai diyor ki:

    kizim sana omu kaldi burda eminemi tanimaya calisiyoruz

  2. bugra diyor ki:

    Yanlislik var my name is the slim shady lp albumundedir the marshall mathers lp albumunde degildir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir