Emma Roberts Hakkında Bilinmeyenler, Hakkında Gerçekler, Emma Roberts Hakkında İlginç Bilgiler

Emma-RobertsYazımızda Emma Roberts hakkında bilinmeyenler, Emma Roberts hakkında gerçekler ve Emma Roberts ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Emma Roberts’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Emma Roberts’ın boyu kaçtır? Emma Roberts’ın boyu 1,60 metredir. Emma Roberts’ın kilosu kaçtır? Emma Roberts 51 kg kiloya sahiptir. Emma Roberts’ın saç rengi nedir? Emma Roberts açık kahverengi saçlı sanatçılardandır. Doğal saç rengi açık kahverengi iken ünlü aktris saçlarını sık sık siyaha, koyu kahverengiye ve sarıya boyatmaktadır. Emma Roberts’ın göz rengi nedir? Emma Roberts ismi ile tanınan oyuncu yeşil renkli gözlere sahiptir. Emma Roberts’ın ölçüleri nasıldır? Emma Roberts’ın vücut ölçüleri 81 cm- 59 cm- 76 cm şeklindedir.

Emma Roberts’ın ayakkabı numarası kaçtır? Emma Roberts Amerikan standartlarına göre 6 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir. Emma Roberts’ın kıyafet numarası kaçtır? Emma Roberts Amerikan standartlarına göre 2 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir.

Emma Roberts’ın ayırt edici özellikleri nelerdir? Emma Roberts’ın yakın akrabaları arasında çok sayıda ünlü ismin olması onun en dikkat çekici ayırt edici özelliğidir.

Yazımızın bu bölümünde Emma Roberts’ın ailesinden bahsedeceğiz. Emma Roberts’ın gerçek annesi “Kelly Cunningham”dır. Emma Roberts’ın gerçek babası ise “Eric Roberts”tir. İkili Emma Roberts 7 aylıkken boşanmış sonrasında başkalarıyla ikinci evliliklerini yapmışlardır. Emma Roberts’ın üvey annesi “Eliza Roberts”, Emma Roberts’in üvey babasının ismi ise “Kelly Nickels”tir. Üvey babası ve annesinin 2001 yılında “Grace Nickels” ismindeki kız çocukları dünyaya gelmiştir. Emma Roberts’ın kan bağı olmayan diğer üvey kız kardeşleri ise “Morgan Simons” ve “Keaton Simons”tır.

Emma Roberts’ın ilk filmi hangisidir? Emma Roberts ilk kez “bigLove” ismindeki 2001 yapımı 10 dakikalık kısa filmde oynayarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Filmin çekildiğinde 10 yaşında olan ünlü yıldız “Delilah” karakterini canlandırmıştır.

Emma Roberts’ın ilk televizyon programı hangisidir? Emma Roberts ilk kez “Unfabulous” ismindeki ABD yapımı gençlik dizisi ile televizyon izleyicilerinin karşısına çıkmıştır. Dizi 2004 ve 2007 yılları arasında yayımlanmıştır. Dizide “Addie Singer” karakterini canlandıran Emma Roberts bu TV programının başrol oyunculuğunu üstlenmiştir.

Emma Roberts hakkında bilinmeyenler, Emma Roberts hakkında gerçekler ve Emma Roberts ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Emma Roberts’ın ilk albümünün adı nedir? Emma Roberts’ın başrol oynadığı “Unfabulous” ismindeki gençlik dizisi için çıkardığı “Unfabulous and More” ismindeki albüm ile çıkış albümünü yayınlamıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir