Emma Roberts Kimdir, Hayatı, Emma Roberts Hakkında Bilgi

Emma-RobertsYazımızda Emma Roberts kimdir, Emma Roberts’ın kısaca hayatı, Emma Roberts hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Emma Roberts’ın gerçek adı nedir? Emma Roberts ismi ile tanınan genç oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Emma Roberts’ın gerçek adı Emma Rose Roberts’tır. Emma Roberts’ın takma adı nedir? Emma Roberts’ın “Em” ve “Emma”  gibi takma isimleri çevresi ve hayranları tarafından kullanılmaktadır.

Emma Roberts kimdir? Emma Roberts kısaca Amerikalı model, aktris ve şarkıcıdır. 1985 yapımı “Runaway Train” filmiyle tanınan ünlü aktör Eric Roberts’in kızı, Oscar’lı oyuncu Julia Roberts’in yeğenidir.

Emma Roberts’ın hayatına kısaca bakarsak yetenekli aktris New York’ta doğmuştur. Henüz 7 aylıkken anne ve babası ayrılmıştır. Bir müzik grubunda basçı olan üvey babasını fazla sevemediği için annesinin yanında yaşamak yerine babası ve üvey annesinin yanında yetişmiştir. Çocukluğunda zamanını halası Julia Roberts’ın film setlerinde geçirmeyi seven başarılı model beş yaşında babası ve halasının yolundan giderek oyuncu olmaya karar vermiştir. Annesi buna karşı çıksa da henüz dokuz yaşındayken Johnny Depp’in başrol oynadığı “Blow” ismindeki filmde rol almıştır. Ardından dizilerde oynamaya başlamış olan Emma Roberts üç sezon süren “Unfabulous” ismindeki ABD yapımı gençlik dizisinde başrol oynamıştır. 2005 yılında oynadığı dizi için “Unfabulous and More” ismindeki çıkış albümünü yayınlayan Emma Roberts müzik kariyerinde önemli bir adım atmıştır.

Emma Roberts ne zaman doğdu? Emma Roberts 1991 yılında doğmuş bir genç bir sanatçıdır. Emma Roberts’ın doğum tarihi 10 Şubat 1991’dir. Emma Roberts’ın burcu nedir? Emma Roberts’ın burcu kovadır.

Emma Roberts nerelidir? Emma Roberts bir Amerikalıdır. Emma Roberts nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın New York’a bağlı Rhinebeck kentinde dünyaya gelmiştir.

Emma Roberts kimdir, Emma Roberts’ın kısaca hayatı, Emma Roberts hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Emma Roberts hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Emma Roberts Los Angeles’ta bulunan “Archer School for Girls” ismindeki okulda okumuş ardından sanat alanında eğitim gördüğü “Sarah Lawrence College” ismini taşıyan kolejde eğitimini sürdürmüştür. Emma Roberts 2012 yılında yoğun programı sebebiyle okulu bırakmak zorunda kalmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir