Emma Roberts’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Emma Roberts’ın Hoşlandığı Şeyler

Emma-RobertsYazımızda Emma Roberts’ın sevdiği şeyleri, Emma Roberts’ın favorilerini, Emma Roberts’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Emma Roberts’ın en sevdiği yemek hangisidir? Emma Roberts en çok suşi yemekten hoşlanmaktadır. Emma Roberts’ın en sevdiği renk hangisidir? Emma Roberts en çok kahverengi rengini sevmektedir. Genç ünlü ayrıca mavi, yeşil ve kırmızı gibi renklerden de hoşlanmaktadır. Emma Roberts’ın en sevdiği yer neresidir? Emma Roberts tatil yeri olarak en çok Malibu’dan hoşlandığını ifade etmiştir. Emma Roberts’ın hobisi ise farklı cüzdan koleksiyonudur. Bunun dışında spor aktiviteleri ile de arası iyi olan yetenekli oyuncu voleybol oynamayı ve yüzmeyi de sevmektedir.

Emma Roberts’ın en sevdiği müzik grubu hangisidir? Emma Roberts’ın favori müzik grupları arasında Amerika’nın ünlü rock grubu “Paramore” bulunmaktadır. Emma Roberts’ın en aktör kimdir? Emma Roberts aktörlerden en çok “Harry Potter” film serisinde canlandırdığı “Ron Weasley” karakteri ile tanınan “Rupert Grint”i sevmektedir.

Emma Roberts’ın en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Emma Roberts’ın en sevdiği arkadaşları arasında en dikkat çekici olanı “Hannah Montana” dizisinde ünlenen oyuncu Miley Cyrus vardır. Bunun yanında ünlü şarkıcının Dianna Agron, Ashley Greene, Emma Watson, Taylor Swift, Ashley Benson ve Selena Gomez gibi isimlerle de samimiyeti vardır.

Emma Roberts’ın en sevdiği kişiler kimlerdir? Emma Roberts en çok sevdiği kişiler olarak verdiği isimler Hollywood’un en zengin oyuncusu olmasıyla ünlü olan ve aynı zamanda halası olan “Julia Roberts” ve ünlü ABD’li oyuncu ve model “Kirsten Dunst”tur. Emma Roberts’ın rol modelim dediği kişi ise bir Disney Channel oyuncusu olan “Anne Hathaway”dir.

Emma Roberts’ın en sevdiği aksesuar nedir? Emma Roberts bir aksesuar olarak en fazla bileziklerini sevmektedir.

Emma Roberts’ın en sevdiği kitap hangisidir? Emma Roberts en çok Gabrielle Zevin’in “Elsewhere”  okumaktan keyif almıştır. Emma Roberts’ın en sevdiği film hangisidir? Emma Roberts en çok 2004 yapımı romantik film “The Notebook” ve 2009 yapımı sinema filmi olan “Kız kardeşimin Hikayesi” isimli filmlerden hoşlanmaktadır.

Emma Roberts’ın sevdiği şeyleri, Emma Roberts’ın favorilerini, Emma Roberts’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Emma Roberts’ın en sevdiği televizyon programı hangisidir? Emma Roberts televizyon programlarından en çok bir Amerikan gençlik drama televizyon serisi olan ve 2007 ile 2012 arasında yayınlanan ve aynı ismi taşıyan romandan uyarlanan “Gossip Girl” ismindeki TV dizisinden hoşlanmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir