Emma Watson Hakkında Bilinmeyenler, Hakkında Gerçekler, Emma Watson Hakkında İlginç Bilgiler

emma watsonYazımızda Emma Watson hakkında bilinmeyenler, Emma Watson hakkında gerçekler ve Emma Watson ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Emma Watson’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Emma Watson’un boyu kaçtır? Emma Watson’un boyu 1,65 metredir. Emma Watson’un kilosu kaçtır? Emma Watson 50 kg kiloya sahiptir. Emma Watson’un saç rengi nedir? Emma Watson açık kahverengi saçlı sanatçılardandır. Emma Watson’un göz rengi nedir? Emma Watson ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi gözlere sahiptir. Emma Watson’un ölçüleri nasıldır? Emma Watson’un vücut ölçüleri 81 cm- 59 cm- 88 cm şeklindedir.

Emma Watson’un ayakkabı numarası kaçtır? Emma Watson Amerikan standartlarına göre 7 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir. Emma Watson’un kıyafet numarası kaçtır? Emma Watson’un Amerikan standartlarına göre 4 numaralı elbiseleri giyebildiği bilinmektedir.

Emma Watson nasıl ünlü oldu? Emma Watson hayatının ilk yıllarını Fransa’nın Paris şehrinde anne ve babasıyla birlikte geçirmiştir. Anne ve babasının boşanmasının ardından erkek kardeşi ile birlikte annesinin yanında İngiltere’de yaşamaya başlamıştır. Oyuncu olmaya karar verdikten sonra okul gösterilerinde oynamaya başlayan yetenekli aktris, sadece buradaki tecrübesiyle 9 yaşında Harry Potter ekibine dahil olmuştur. Harry Potter film serisinde canlandırdığı “Hermione Granger” karakteri ile de tüm dünyada bilinen bir yıldız haline gelmiştir.

Emma Watson’un evcil hayvanı var mı? Emma Watson’un evcil hayvan olarak iki adet kedisi vardır. Emma Watson’un kedilerinin isimleri Bubbles ve Domino’dur. Emma Watson’un bildiği diller arasında İngilizcenin yanında Fransızca da vardır. Ünlü oyuncu Fransa’da dünyaya gelmiş hayatının ilk 5 yılını orada geçirmiştir. Emma Watson Harry Potter çekimleri esnasında aynı filmde “Draco Malfoy” karakterini canlandıran Tom Felton’a aşık olduğunu belirtmiştir. O sıralar Emma Watson 12 yaşındadır. Emma Watson ehliyetini ilk denemesinde alabilmiştir. Bu durum ülkesinde çok yaygın değildir.

Emma Watson hakkında bilinmeyenler, Emma Watson hakkında gerçekler ve Emma Watson ilginç bilgiler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Emma Watson’un ilk oynadığı filmin adı nedir? Emma Watson’un çıkış yaptığı film J.K. Rowling’in aynı isimli kitabından uyarlanmış olan 2001 yapımı fantastik türden olan bir filmdir. Filmin ismi “Harry Potter ve Felsefe Taşı” şeklindedir. Emma Watson filmde “Hermione Granger” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir