Emma Watson Kimdir, Hayatı, Emma Watson Hakkında Bilgi

emma watsonYazımızda Emma Watson kimdir, Emma Watson’un kısaca hayatı, Emma Watson hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Emma Watson’un gerçek adı nedir? Emma Watson ismi ile tanınan genç oyuncunun gerçek ismi Emma Charlotte Duerre Watson’dur. Bu isim aynı zamanda Emma Watson’un babaannesinin ismidir. Emma Watson’un takma adı nedir? Emma Watson ismi ile tanınan oyuncunun isminin kısaltması olan “Em” şeklinde bir takma ismi vardır. Emma Watson’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Emma Watson’un sevimli olması onun en dikkat çekici ayırt edici özelliklerindendir

Emma Watson kimdir? Emma Watson kısaca İngiliz genç sinema oyuncusu ve modeldir. Emma Watson’un hayatına kısaca bakarsak genç aktris hayatının ilk beş yılını Fransa’nın Paris şehrinde geçirmiştir. Anne ve babasının boşanmasının ardından annesinin yanında İngiltere’nin Oxford’a bağlı bir bölgesine taşınmıştır. 6 yaşındayken bir oyuncu olmaya karar veren genç yıldız okul gösterilerinde oynamaya başlamıştır. Emma Watson “Harry Potter” film serisinde 11 yaşındayken canlandırmaya başladığı “Hermione Granger” karakteri ile ünlenmiştir.

Emma Watson ne zaman doğdu? Emma Watson 1990 yılında doğmuş genç bir aktristir. Emma Watson’un doğum tarihi 15 Nisan 1990’dır. Emma Watson’un burcu nedir? Emma Watson’un burcu koçtur.

Emma Watson nerelidir? Emma Watson bir İngilizdir. Emma Watson nerede doğdu? Genç oyuncu Fransa’nın Paris kentinde dünyaya gelmiştir.

Emma Watson hangi okulda okudu? Emma Watson Oxford’da bulunan “The Dragon School”da 2003 yılının Haziran ayına kadar eğitim gördü. 2006 yılına kadar tiyatro oyunculuğu öğrenmek için “Stagecoach Theatre Arts” ismindeki okulda eğitim gördü. 2012 yılında üniversite derecesi alan genç oyuncu “Brown University” ismindeki Rhode Island’da bulunan okuldan mezun olmuştur.

Emma Watson kimdir, Emma Watson’un kısaca hayatı, Emma Watson hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Emma Watson’un ailesine baktığımızda ünlü oyuncunun bir erkek kardeşi olduğunu görürüz. Emma Watson’un annesinin adı Jacqueline Watson, babasının adı Chris Watson’dur. Emma Watson’un erkek kardeşinin ismi  ise Alex Watson’dur. 5 yaşındayken anne ve babasının boşanmasının ardından annesiyle birlikte İngiltere’ye bağlı Oxford’da yaşamaya başlayan genç aktris, hafta sonlarının babasının yanında Londra’da geçirmeye başlamıştır. Emma Watson’un babası tekrar evlenmiş ikisi kız üç çocuğu daha olmuştur. Emma Watson’un üvey kız kardeşleri Lucy Watson ve Nina Watson iken üvey erkek kardeşinin ismi Toby Watson’dur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir