Emma Watson’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Emma Watson’un Hoşlandığı Şeyler

emma watsonYazımızda Emma Watson’un sevdiği şeyleri, Emma Watson’un favorilerini, Emma Watson’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Emma Watson’un en sevdiği yemek hangisidir? Emma Watson en çok kızarmış tost yemekten, Fransız, İtalyan, İspanyol yemeklerini, kızarmış balık ve çikolata yemekten hoşlanmaktadır. Emma Watson’un en sevdiği spor hangisidir? Emma Watson’un favori sporları çim hokeyi, tenis ve netball’dur. Bunun yanında başarılı aktris farklı stillerde dans edebilmektedir.

Emma Watson’un en sevdiği renk hangisidir? Emma Watson en çok beyaz ve pembe renklerini sevmektedir. Emma Watson’un en sevdiği aksesuar hangisidir? Emma Watson aksesuarlarından en çok rujunu ve el çantalarını sevmektedir. Emma Watson’un en sevdiği yer neresidir? Emma Watson tatil yeri olarak en çok Kenya’yı sevdiğini ifade etmiştir. Emma Watson’un en sevdiği şarkı hangisidir? Emma Watson en çok Justin Bieber’ın seslendirdiği “Baby” şarkısından hoşlanmaktadır.

Emma Watson’un en sevdiği kişi kimdir? Emma Watson en çok 1964 İspanya doğumlu İspanyol roman yazarı “Carlos Ruiz Zafón”a hayran olduğunu ifade etmiştir. Emma Watson’un en sevdiği aktris kimdir? Emma Watson en çok 1967 doğumlu Oscar ödülü sahibi ABD’li aktris ve Hollywood’un en zengin oyuncusu unvanına sahip olan Julia Roberts’ı sevmektedir. Emma Watson’un en sevdiği aktör kimdir? Emma Watson aktör olarak en çok 1963 doğumlu bazı araştırmalara göre dünya üzerinde en büyük hayran kitlesine sahip oyuncu olan Johnny Depp’ten hoşlanmaktadır.  En sevdiğin okul dersleri hangileriydi sorusuna Emma Watson sanat, tarih ve İngilizce cevabını vermiştir.

Emma Watson’un en sevdiği televizyon programı hangisidir? Emma Watson televizyon dizilerinden en çok 1994- 2004 yılları arasında yayınlanmış olan Amerikan yapımı komedi dizisi “Friends”i izlemekten keyif almaktadır. Emma Watson’un en sevdiği kitap hangisidir? Emma Watson’un favori kitapları Roald Dahl’ın 1982 yılında çıkardığı çocuk kitabı “The BFG” ve Kazuo Ishiguro adlı yazarın 1989 yılında çıkardığı roman “The Remains Of The Day” şeklindedir. Emma Watson’un en sevdiği Harry Potter kitabı hangisidir? Emma Watson’un favori Harry Potter kitabı ise JK Rowling’in 2003’te çıkardığı “Harry Potter ve Azkaban Tutsağı” kitabıdır.

Emma Watson’un sevdiği şeyleri, Emma Watson’un favorilerini, Emma Watson’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Emma Watson’un en sevdiği film hangisidir? Emma Watson filmlerden en çok 1999 yılı İngiliz yapımı romantik komedi-dram türünden bir film olan “Aşk Engel Tanımaz” isimli filmden hoşlanmaktadır.

You may also like...

1 Response

  1. helmoni diyor ki:

    You May also like

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir