Enrique Iglesias’ın Sevdiği Şeyler, Favorileri, Enrique Iglesias’ın Hoşlandığı Şeyler

enriqueYazımızda Enrique Iglesias’ın sevdiği şeyleri, Enrique Iglesias’ın favorilerini ve Enrique Iglesias’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Enrique Iglesias’ın en sevdiği yemek hangisidir? Enrique Iglesias’ın hoşlandığı yiyecekler arasında ünlü şarkıcının en fazla hamburger yemekten hoşlandığı görülür. Enrique Iglesias ayrıca Fransız usulü patates kızartması yiyeceğini de severek yediğini ifade etmiştir. Enrique Iglesias’ın en sevdiği renk hangisidir? Enrique Iglesias’ın hoşlandığı renkler gri, siyah ve beyazdır.

Enrique Iglesias’ın en sevdiği şarkıcılar arasında iki Grammy ödüllü bir Amerikalı rock grubu olan Linkin Park ismindeki dünyaca ünlü grup da yer almaktadır. Başarılı şarkıcı ayrıca bir dönem Marilyn Monroe’ye aşık olduğunu, Marc Anthony ve Ricky Martin’e saygı duyduğunu belirtmiştir. Enrique Iglesias’ın en sevdiği şarkı hangisidir? Çok sayıda sevdiği şarkı bulunan Enrique Iglesias bir seferinde Linkin Park müzik grubunun ünlü single parçası olanWaiting For The End” ismindeki şarkıdan çok hoşlandığını belirtmiştir.

Enrique Iglesias’ın en sevdiği film hangisidir? Enrique Iglesias’ın beğendiği sinema filmleri arasında Ryan Gosling, Carey Mulligan, Bryan Cranston, Oscar Isaac ve Albert Brooks gibi isimlerin yer aldığı 2011 Amerikan yapımı bir aksiyon filmi olan “Drive” gelmektedir. Enrique Iglesias’ın en sevdiği aktör Anthony Hopkins; en sevdiği çizgi film karakteri Bugs Bunny’dir. Enrique Iglesias’ın idollerinden ilki Süperman’dir.

Enrique Iglesias’ın sevdiği sporlar arasında sörf de yer alır. Ayrıca dans etmek de onun sevdiği aktiviteler arasındadır. Fakat salsa yapmayı becerememektedir.

Enrique Iglesias tüm konserlerinden önce boğazını test etmek için alıştırma yapmayı sevmektedir. Enrique Iglesias kendisini önce bir şarkı sözü yazarı olarak görür. Şarkıcılık onun için ikinci sıradadır. Enrique Iglesias araba olarak üstü açık olanlarından hoşlanmaktadır. Enrique Iglesias’ın sevdiği yerler arasında Miami ilk sıralardadır. Bir şeylerle meşgul olmayı çok seven Enrique Iglesias yapacak uğraşacak bir meşgale bulamadığında deliye döner.

Enrique Iglesias’ın sigara alışkanlığı var mı? Başarılı şarkıcının sigara alışkanlığı yoktur.

Enrique Iglesias’ın en sevdiği kitap hangisidir? Enrique Iglesias en sevdiği romanın orijinal ismi “The Old Man and the Sea” Türkçesi ise “Yaşlı Adam ve Deniz”dir. Bu kitabı ünlü edebiyatçı Ernest Hemingway’in yazmış ve kitap sayesinde Nobel Edebiyat Ödülü de kazanmıştır.

Enrique Iglesias’ın en sevdiği hayvan hangisidir? Enrique Iglesias köpekleri seven evcil hayvan olarak da iki köpek besleyen bir sanatçıdır. Enrique Iglesias’ın köpeklerinden birisi Alman kurdu diğeri ise golden retriever cinsidir. Enrique Iglesias’ın Alman Kurdu olan köpeğinin ismi Lucas; golden retriever cinsi olan köpeğinin adı ise Grammy şeklindedir.

Enrique Iglesias’ın sevdiği şeyleri, Enrique Iglesias’ın favorilerini ve Enrique Iglesias’ın hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Enrique Iglesias’ın en sevdiği aksesar hangisidir? Enrique Iglesias aksesuar olarak en fazla mavi şapkasıyla bilinen bir şarkıcıdır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir