Eva Mendes Kimdir, Kısaca Hayatı, Eva Mendes Hakkında Bilgi

eva mendesYazımızda Eva Mendes kimdir, Eva Mendes’in kısaca hayatı, Eva Mendes hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Eva Mendes’in gerçek adı nedir? Eva Mendes ismi ile tanınan oyuncunun gerçek ismi Eva Mendes’tir. Eva Mendes’in takma adı nedir? Eva Mendes ismi ile tanınan sanatçı Eva takma adına sahiptir. Eva Mendes’in ayırt edici özellikleri nelerdir? Eva Mendes’in sesi, düzgün vücut yapısı, sol yanağındaki beni ve doğal koyu renkli saçları onun en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Eva Mendes ne zaman doğdu? Eva Mendes 1974 yılında doğmuş ünlü aktristir. Eva Mendes’in doğum tarihi 5 Mart 1974’tür. Eva Mendes’in burcu nedir? Eva Mendes’in burcu balıktır.

Eva Mendes nerelidir? Eva Mendes bir Amerikalıdır. Amerika’nın Florida’ya bağlı Miami kentinde doğmuştur. Ancak ünlü oyuncunun ailesi Küba kökenlidir. Eva Mendes nerede yaşıyor? Eva Mendes’in evi Los Angeles’a bağlı Los Feliz kentindedir.

Eva Mendes hangi okulda okudu? Başarılı sanatçı lise eğitimini California’ya bağlı Glendale’de bulunan “Hoover High School” ismindeki okulda almıştır. Ardından üniversite eğitimine Northridge’de bulunan “California State University” ismindeki üniversitede başlamıştır. Üniversite eğitimine başlamasından bir süre sonra Hollywood’un onu beklediğini keşfeden başarılı yıldız üniversite eğitimini bırakmaya karar vermiştir.

Eva Mendes evlendi mi? Eva Mendes 2013 itibarıyla henüz evlenmemiştir. Eva Mendes’in çocuklarının isimleri nedir? Eva Mendes’in henüz bir çocuğu bulunmamaktadır. Evlenip çocuk sahibi olmanın onun dünyasına uygun olmadığını belirtmiştir.

Eva Mendes kimdir, Eva Mendes’in hayatı, Eva Mendes hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Eva Mendes’in ailesine baktığımızda ünlü aktristin annesinin ismi Eva Perez Suarez’dir. Eva Mendes’in babasının adı ise Juan Carlos Mendes’dir. Eva Mendes annesi ve babasının boşanmasının ardından annesi tarafından yetiştirilmiştir. Annesi Eva Mendes için zor durumlara katlanmış, ev hanımı iken o okula başladığında çalışmaya başlamıştır. Eva Mendes’in biri erkek diğeri kız olmak üzere iki kardeşi vardır. Ünlü sanatçının kız kardeşinin ismi Janet Mendes iken erkek kardeşinin ismi ise Carlo Mendes’tir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir