Eva Mendes’in Sevdiği Şeyler, Favorileri, Eva Mendes’in Hoşlandığı Şeyler

eva mendesYazımızda Eva Mendes’in sevdiği şeyleri, Eva Mendes’in favorilerini ve Eva Mendes’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Eva Mendes’in en sevdiği kitap hangisidir? Eva Mendes en çok Ayn Rand’in bir romanı olan “Hayatın Kaynağı” isimli kitabı okumaktan keyif almıştır. 1949 yılında yine senaryosu Ayn Rand tarafından yazılan ve bu romandan uyarlanmış bir film çekilmiştir. Eva Mendes’in rol modeli kimdir? Eva Mendes her zaman ABD’li manken, sinema ve reklam filmi oyuncusu olan Cindy Crawford’u kendisinin rol modeli olarak görmüştür.

Eva Mendes’in konuşabildiği diller hangileridir? Eva Mendes’in ana dili İspanyolca’dır. Bu nedenle İngilizce dışında İspanyolcayı da ana dili gibi konuşabilmektedir.

Eva Mendes’in en sevdiği film hangisidir? Eva Mendes İngiliz-İtalyan ortak yapımı sanat filmi olan 1966 yapımı “Cinayeti Gördüm” isimli filmi, Stanley Kubrick’in yönettiği Stephen King’in aynı adlı romanından uyarlanan film olan 1980 yapımı “Cinnet” isimli filmi, Ridley Scott’un yönettiği Tom Cruise, Mia Sara gibi isimlerin oynadığı 1985 yapımı “Legend” isimli filmi ve Christopher Guest ‘un yazıp yönettiği doğaçlama komedi türünde olan 2000 yapımı “Best in Show” isimli filmi sevmektedir.

Eva Mendes’in en sevdiği TV Programı hangisidir? Eva Mendes drama türünden televizyon dizisi olan İngiliz yapımı “Downton Abbey” isimli televizyon programını seyrederken keyif almaktadır. Film 2010 yılında yayınlanmaya başlamış, şu ana kadar toplamda 4 sezonu yayınlanmıştır. Eva Mendes’in en sevdiği güzellik ürünü hangisidir? Eva Mendes “Perricone MD No Foundation” marka güzellik ürününü kullanmaktan hoşlanmaktadır. Eva Mendes’in en sevdiği yerler nerelerdir? Eva Mendes tatil yeri olarak en çok İtalya ve Amalfi Kıyılarını sevmektedir.

Eva Mendes’in sevdiği şeyleri, Eva Mendes’in favorilerini ve Eva Mendes’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Eva Mendes’in en sevdiği kişiler kimlerdir? Eva Mendes’in en çok 1990’lı yıllarda meşhur olan Spice Girls adlı müzik grubunun “Posh” lakablı üyesi olan “Victoria Beckham” ile iyi anlaşmaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir