Genevieve Cortese(Padalecki) Hakkında Bilinmeyenler, Fiziksel Özellikleri, Genevieve Cortese(Padalecki) Sevdiği Şeyler

Genevieve-CorteseYazımızda Genevieve Cortese(Padalecki) hakkında bilinmeyenler, Genevieve Cortese(Padalecki) fiziksel özellikleri ve Genevieve Cortese(Padalecki) sevdiği şeyler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Genevieve Cortese(Padalecki)’nin ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Genevieve Cortese(Padalecki)’nin boyu kaçtır? Genevieve Cortese(Padalecki)’nin boyu 1,63 metredir. Genevieve Cortese(Padalecki)’nin kilosu kaçtır? Genevieve Cortese(Padalecki) 55 kg kiloya sahiptir.

Genevieve Cortese(Padalecki)’nin saç rengi nedir? Genevieve Cortese(Padalecki) koyu kahverengi saçlı sanatçılardandır. Genevieve Cortese(Padalecki)’nin göz rengi nedir? Genevieve Cortese(Padalecki) ismi ile tanınan oyuncu koyu kahverengi renkli gözlere sahiptir.

Genevieve Cortese(Padalecki) evlendi mi? Başarılı aktris Genevieve Cortese evlidir.  Genevieve Cortese(Padalecki)’nin eşinin adı nedir? Genevieve Cortese 2010 yılında “Supernaturel” dizisinde birlikte oynadığı aktör Jared Padalecki ile evlenmiştir. Genevieve Cortese(Padalecki)’nin çocuğu var mı? Genevieve Cortese Jared Padalecki çiftinin iki erkek çocuğu vardır. 2012 yılında doğan ilk çocuğunun ismi Thomas Colton Padalecki iken 2013 yılında doğan çocuğunun adı ise Stepherd Padalecki şeklindedir.

Genevieve Cortese(Padalecki)’nin sevdiği diziler hangileridir? Genevieve Cortese’nin sevdiği diziler arasında öne çıkanlar 2001 ve 2006 yılları arasında yayınlanan bir ajanın maceralarını konu alan “Alias” ve 2003 ve 2009 arasında gösterimde olan komedi dizisi “Reno 911!” isimli TV programlarıdır.

Genevieve Cortese(Padalecki)’nin sevdiği filmler hangileridir? Genevieve Cortese’nin sevdiği filmler arasında 1985 yapımı bir komedi-dram türünden film olan “The Breakfast Club(Kahvaltı Kulübü)”, 1961 Amerikan yapımı “The Great Escape(Büyük Kaçış) ve 1962 Amerikan yapımı drama filmi “To Kill A Mockingbird(Bülbülü Öldürmek)” gibi sinema filmleri yer almaktadır.

Genevieve Cortese(Padalecki)’nin sevdiği kitaplar hangileridir? Genevieve Cortese Vladimir Nabokov’un romanı olan “Lolita” ve Nobel ödüllü yazar William Faulkner’in 1929 yılında kaleme aldığı “The Sound And The Fury(Ses ve Öfke) gibi kitapları okumaktan keyif almıştır.

Genevieve Cortese(Padalecki) nasıl ünlü oldu? Genevieve Cortese(Padalecki) 2005 ve 2008 yılları arasında “Wildfire” dizisinde başrol oyuncusu olarak “Kriss Furillo”yu canlandırarak geniş kitleler tarafından tanınır olmuştur.

Genevieve Cortese(Padalecki) hakkında bilinmeyenler, Genevieve Cortese(Padalecki) fiziksel özellikleri ve Genevieve Cortese(Padalecki) sevdiği şeyler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son soru Genevieve Cortese(Padalecki)’nin ilk dizisi hangisidir? Genevieve Cortese(Padalecki) 2004 yılında ilk kez bir dizide rol almıştır. “Death Valley” ismindeki tv programında “Amber” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir