Genevieve Padalecki Kimdir, Hayatı, Genevieve Cortese(Padalecki) Hakkında Bilgi

Genevieve-CorteseYazımızda Genevieve Padalecki kimdir, Genevieve Padalecki’nin kısaca hayatı, Genevieve Cortese(Padalecki) hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Genevieve Padalecki’nin gerçek adı nedir? Genevieve Cortese(Padalecki) ismi ile tanınan oyuncu gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Genevieve Cortese(Padalecki)’nin tam adı Genevieve Nicole Cortese şeklindedir. Başarılı oyuncu 2010 yılında “Supernatural” dizisinde birlikte oynadığı rol arkadaşı Jared Padalecki ile evlenerek Padalecki soyadını kullanmaya başlamıştır.

Genevieve Padalecki’nin lakabı nedir? Genevieve Cortese’nin takma adı “Gen” şeklindedir.

Genevieve Cortese(Padalecki) kimdir? Genevieve Cortese(Padalecki) kısaca Amerikalı aktristir. Supernatural dizisinde canlandırdığı “Ruby” ve Wildfire dizisinde canlandırdığı “Kris Furillo” karakterleridir.

Genevieve Padalecki’nin hayatına kısaca bakarsak yetenekli aktris Danville’de doğmuş çocukluğu burada geçmiş ve 13 yaşında ailesiyle birlikte Idaho’ya taşınmıştır. Sanat alanında lisans eğitimi alan Genevieve Cortese(Padalecki) önceleri yerel tiyatro gösterilerinde rol alarak oyunculuğa başlamıştır. 2004 yılında “Death Valley” ismindeki yapımda “Amber” karakterini canlandırarak 23 yaşında dizi oyunculuğuna başlamıştır. 2005 ve 2008 yılları arasında “Wildfire” dizisinde başrol oyuncusu “Kriss Furillo”yu canlandırmıştır. “Flashforward” dizisinde de yer alan Genevieve Cortese(Padalecki)  “Supernatural” dizisinin bir bölümünde oynamış burada birlikte rol aldıkları Jared Padalecki ile hayatını birleştirmiştir.

Genevieve Padalecki ne zaman doğdu? Genevieve Cortese(Padalecki) 1981 yılında doğmuş bir aktristir. Genevieve Cortese(Padalecki)’nin doğum tarihi 8 Ocak 1981’dir. Genevieve Padalecki’nin burcu nedir? Genevieve Cortese(Padalecki)’nin burcu oğlaktır.

Genevieve Padalecki nerelidir? Genevieve Cortese(Padalecki) bir Amerikalıdır. Genevieve Padalecki nerede doğdu? Yetenekli oyuncu Amerika’nın California’ya bağlı Danville kentinde dünyaya gelmiştir.

Genevieve Padalecki kimdir, Genevieve Padalecki’nin kısaca hayatı, Genevieve Cortese(Padalecki) hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Genevieve Cortese(Padalecki) hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız. Genevieve Cortese(Padalecki) İngilizce ve drama alanında eğitim görmüştür. Genevieve Cortese(Padalecki)’nin gittiği okul drama alanında eğitim veren New York Üniversitesi’ne bağlı “Tisch School of the Arts” ismindeki okuldur.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir