Hailee Steinfeld Boyu, Kilosu, Ölçüleri, Hailee Steinfeld Hakkında Gerçekler

hailee-steinfeldHailee Steinfeld hakkında gerçekleri ve Hailee Steinfeld kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Hailee Steinfeld’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım.Hailee Steinfeld’in boyu kaçtır? Hailee Steinfeld’in boyu 1,73 metredir. 16 yaşında iken çevresindeki neredeyse tüm erkeklerden daha uzun olan Hailee Steinfeld bu konuda sık sık iltifat almıştır. Hailee Steinfeld’in kilosu kaçtır? Hailee Steinfeld 54 kg kiloya sahiptir.

Hailee Steinfeld’in saç rengi nedir? Hailee Steinfeld koyu kahverengi saçlara sahip olan aktrislerdendir. Hailee Steinfeld’in göz rengi nedir? Hailee Steinfeld ismi ile tanınan oyuncu ela renkli gözlere sahiptir.

Hailee Steinfeld’in gerçek adı nedir? Hailee Steinfeld ismi ile tanınan sanatçının gerçek ismini kullanmaktadır. Hailee Steinfeld’in tam ismi de Hailee Steinfeld şeklindedir. Hailee Steinfeld’in takma adı nedir? Hailee Steinfeld ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen bilinen bir takma ismi yoktur. Başarılı aktris ilk ismi “Hailee” ile anılır.

Hailee Steinfeld nerelidir? Hailee Steinfeld Amerikalı bir oyuncudur. Hailee Steinfeld’in doğduğu yer Amerika’nın Kaliforniya’ya bağlı Los Angeles kentidir.

Hailee Steinfeld hangi okulda okudu? Farklı okullarda eğitim alan Hailee Steinfield ilkokul ve orta okulu Ascension Lutheran School, Conejo Elementary School ve Colina Middle School ismindeki okullarda okumuştur. Küçük yaşında ünlü olan başarılı oyuncu 2008 yılından itibaren ise evde eğitim almaktadır.

Yazımızın bu kısmında Hailee Steinfeld sevdiklerinden bahsedeceğiz. Hailee Steinfeld iyi arkadaşları arasında Taylor Swift de yer almaktadır. Hailee Steinfeld’in sevdiği müzik pop müziktir ve Lady Gaga, Katy Perry ve Adele gibi şarkıcıları beğenmektedir.

Hailee Steinfeld evlendi mi? Henüz 18 yaşında olan başarılı sinema oyuncusu 2014 itibarıyla evli değildir.

Hailee Steinfeld’in ilk televizyon programının ismi nedir? Hailee Steinfeld 2007 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Hailee Steinfeld ilk dizisinin ismi “Back to You” şeklindedir. 2007 ve 2008 yıllarında gösterilen bu dizide Hailee Steinfeld 1 bölümde rol almış ve “Küçük kız” karakterini canlandırmıştır.

Hailee Steinfeld’in ilk filminin ismi nedir? Hailee Steinfeld ilk film tecrübelerini kısa filmlerle yaşamıştır. 2008 yılında “Heather: A Fairytale” filminde Heather; 2009 yılında “She’s a Fox” filminde “Talia Alden”, 2010 yılında “Without Wings” filminde Allison ve yine 2010 yılında “Grand Cru” filminde Sophie karakterlerini canlandırmıştır.

Yazımızın bu bölümünde Hailee Steinfeld’in ailesinden bahsedeceğiz. Hailee Steinfeld’in kendisinden iki yaş büyük bir erkek kardeşi vardır. Hailee Steinfeld’in annesinin ismi Cheri Steinfeld’dir. Hailee Steinfeld annesi Cheri Steinfeld bir dekoratördür. Hailee Steinfeld’in babasının adı ise Peter Steinfeld şeklindedir. Hailee Steinfeld babası Peter Steinfeld bir fitness eğitmenidir. Hailee Steinfeld’in abisinin ismi ise Griffin Steinfeld şeklindedir. Griffin Steinfeld bir yarış pilotudur.

Hailee Steinfeld hakkında bilinmeyenleri ve Hailee Steinfeld kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Hailee Steinfeld’in ölçüleri nasıldır?Hailee Steinfeld’in vücut ölçüleri 87 cm- 63 cm- 90 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir