Harry Styles Hakkında Gerçekler, Harry Styles İle İlgili Bilinmeyenler

hery staylesYazımızda Harry Styles hakkında gerçekler ve Harry Styles ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Harry Styles’in boyu kaçtır? Harry Styles’in boyu 1,80 metredir. Harry Styles’in kilosu kaçtır? Harry Styles 74 kg kiloya sahiptir. Harry Styles’in saç rengi nedir? Harry Styles gerçekte koyu kahverengi saçlara sahiptir. Harry Styles’in göz rengi nedir? Harry Styles ismi ile tanınan sanatçı yeşil gözlere sahiptir. Harry Styles’in ayakkabı numarası nedir? Harry Styles Amerikan standartlarına göre 10 numaralı ayakkabı giyebilmektedir.

Harry Styles’ı farklı kılan özellikler nelerdir? Harry Styles’ın kahverengi, kıvırcık saçları; yeşil gözleri, ilginç dövmeleri ve yanağındaki gamzeler onun belirleyici özellikleridir.

Harry Styles’in ilk televizyon gösterisi nedir? Harry Styles “One Direction” müzik grubu olarak 2010 yılında “The X Factor” ismindeki müzik yarışmasında ilk kez televizyona çıkmıştır. Grup olarak yarışmadan üçüncülük elde etmişlerdir.

Harry Styles’in ilk oynadığı filmin adı nedir? Harry Styles henüz hiçbir filmde rol almamıştır.

Harry Styles’in grubunun ismi nedir? Harry Styles’in grubu beş üyesi bulunan “One Direction” ismindeki İngiliz-İrlandalı  pop müzik grubudur. Harry Styles ne ile tanınır? Harry Styles İngiliz-İrlandalı müzik grubu olan “One Direction” müzik grubunun bir üyesi olarak bilinir. Grubun diğer üyeleri Niall Horan, Liam Payne, Zayn Malik ve Louis Tomlinson’dur.  Ayrıca sanatçı geçmişte de “White Eskimo” ismindeki müzik grubunun şarkıcısı olmuştur.

Harry Styles’in ilk albümü nedir? “One Direction” müzik grubu olarak 2011 yılının Kasım ayında çıkardıkları “Up All Night” albümü sanatçının ilk albümüdür. Bu albüm toplam 45 dakikadan oluşmakta ve albüm içerisinde 10’un üzerinde single yer almaktadır.

Harry Styles’ın idolü kimdir? Harry Styles “The Beatles” müzik grubunu kendisine örnek olarak almaktadır. Kendi müzik stilinin oluşumunda ünlü grubun büyük etkisi vardır. Onu etkileyen diğer ünlüler Elvis Presley, Coldplay ve Kings of Leon gibidir.

Harry Styles hakkında gerçekler ve Harry Styles ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda genç sanatçı ile ilgili son bir bilgi vereceğiz. Harry Styles’in evcil hayvanları var mı? Harry Styles bir hamster ve bir kediye sahiptir. Kedisinin adı Dusty’dir.

You may also like...

12 Responses

 1. gizem diyor ki:

  Bu nebicim sevmek ya resmen çocuğu yiyecekler ….

 2. Cübi♥Harry Edward Steyles diyor ki:

  Şşşt öte gidn fazla lafa grk yok Harry Edwardı niye seviyosunuz yakışıklı diye onun nasıl davranıcagnızı bilmiyosunuz ne bn bliyrm o byle kızlardn hoşlnmıyo sadece kndi olndn sz sdece yakışklı dye seviyosnuz bnim içn HARRY EDWAR STEYLES herşydn önmli ♥♥♥

 3. zeynep diyor ki:

  az önceki yorum hakkında bana yazacağinız yorumları görmiyeceğim lütfen benle konuşur gibi veya bana soru sorarak yorumlar atmayın

 4. zeynep diyor ki:

  Ya siz manykmısınız yok harry benim yok harryi kimseye vermem alın harry sizin olsun hayatımızda bir kere canlı görmedığiniz insan için… kendinize yakın olmayan insanlara bu kadar değer vereceğinize biraz arkadaşlarınıza ve ömür boyu yanınızda olacak ailenize değer verseniz keşke unutmayın sizin yanınızda her zaman harry değil ailemiz ve arkadaşlarımız olacak

  • hatice diyor ki:

   Sen merak etme biz harry e deger verdigimzden daha fazlasini ailemize ve arkadaslarimiza veriyoruz sen icini rahat tut zeynepmisin nesin

 5. saliha diyor ki:

  yaaaaaa siz ıyımısıniz harry benim diye ne oluyor harry i sevmeyenlere karşı durmanız gerekirken birbirinizi kızıyorsunuz unutmayınız sonsuza kadar Dırectıoner

 6. eylül diyor ki:

  kızlar o birkere benim arkadaşımın

 7. alynn diyor ki:

  afedersiniz kızlar harry gay :))
  o louis ile beraber

 8. meltem diyor ki:

  ikiniz bugün ne içtiniz bikere Harry benim :) ablanızdan tavsiye 😀

 9. Ayça diyor ki:

  alev canım iyi misin? kendine gel kaç yaşındasın zaten tövbe ya..Harry styles 1 filmde rol almıştır.O film de One Direction-This İs Us flmidir.Başka filmde rol almamıştır canım tamam mı?

 10. alev diyor ki:

  o 2 filimde rol aldı ve o benimmmmmmmmm

 11. rana diyor ki:

  harry çok seviyorum hayatını biliyordum ama bn kilosunu öğrenecektim bn harry styles i çok mu çok seviyorum <3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir