Helen Flanagan Boyu, Kilosu, Ölçüleri, Helen Flanagan Hakkında Bilinmeyenler

helenHelen Flanagan hakkında bilinmeyenleri ve Helen Flanagan kilosu, ölçüleri ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun fiziksel özelliklerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Helen Flanagan’ın ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Helen Flanagan’ın boyu kaçtır? Helen Flanagan’ın boyu 1,60 metredir. Helen Flanagan’ın kilosu kaçtır? Helen Flanagan 56 kg kiloya sahiptir.

Helen Flanagan’ın ölçüleri nasıldır? Helen Flanagan vücut ölçüleri 94 cm- 63 cm- 91 cm şeklindedir. Helen Flanagan’ın ayak numarası kaçtır? Helen Flanagan Amerikan standartlarına göre 7 numaralı ayakkabıları giyebilmektedir. Helen Flanagan’ın beden ölçüsü kaçtır? Helen Flanagan Amerikan standartlarına göre 6; İngiliz standartlarına göre ise 36 numaraya sahip kıyafetleri giyebilmektedir.

Helen Flanagan’ın saç rengi nedir? Helen Flanagan gerçekte açık kahverengi saçlara sahip olan bir aktristir. Fakat ünlü oyuncu oynadığı filmlerdeki karakterlerin fiziksel özelliklerine göre koyu kahverengi veya sarışın saçları ile de bilinmektedir.  Helen Flanagan’ın göz rengi nedir? Helen Flanagan ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir.

Helen Flanagan evli mi? Yetenekli aktris 2014 itibarıyla henüz evlenmemiştir. Fakat genç oyuncu uzun süredir İngiliz bir futbolcu olan Scott Sinclair ismi ile birlikte anılmaktadır.

Yazımızın bu bölümünde Helen Flanagan’ın ailesinden bahsedeceğiz. Helen Flanagan’ın annesinin ismi Julia Flanagan’dır. Helen Flanagan’ın babasının adı ise Paul Flanagan şeklindedir.

Helen Flanagan’ın ilk televizyon programının ismi nedir? Helen Flanagan 2000 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Helen Flanagan ilk dizisinin ismi “Coronation Street” şeklindedir. Bu dizide Helen Flanagan 2000 ve 2012 yılları arasında 900 bölümden fazla yer almış ve “Rosie Webster” karakterini canlandırmıştır.

Helen Flanagan’ın fobisi var mı? Helen Flanagan’ın yükseklik korkusu olarak da bilinen akrofobi rahatsızlığı vardır. Helen Flanagan’ın dövmesinde Marilyn Monroe’nin yüzü vardır.

Helen Flanagan hakkında bilinmeyenleri ve Helen Flanagan kilosu, ölçüleri ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda başarılı aktris hakkında son bir bilgi vereceğiz. Helen Flanagan’ın ilk filminin ismi nedir? Helen Flanagan 2014 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin orijinal ismi “Fizzy Days” şeklindedir. Komedi türünden bir film olan “Fizzy Days” filminde rol alan Helen Flanagan “Rachel Roberts” karakterini canlandırmıştır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir