Helen Flanagan Kimdir, Hayatı, Helen Flanagan Hakkında Bilgi

helenYazımızda Helen Flanagan kimdir, Helen Flanagan hayatı ve Helen Flanagan hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Helen Flanagan kimdir? Helen Flanagan kısaca ünlü İngiliz genç aktris ve modeldir. “Coronation Street” ismindeki televizyon serisinde 12 yıl boyunca canlandırdığı “Rosie Webster” karakteri ile bilinir. Diğer başka dizi ve filmlerde de oynayan Helen Flanagan’ın modellik kariyeri de vardır.

Helen Flanagan ne zaman doğdu? Helen Flanagan 1990 yılında doğmuş bir oyuncudur. Helen Flanagan’in doğum tarihi 7 Ağustos 1990’dır. Helen Flanagan yaşı 2014 itibarıyla 24’tür. Helen Flanagan’in burcu nedir? Helen Flanagan’in burcu aslandır.

Helen Flanagan’ın gerçek adı nedir? Helen Flanagan ismi ile tanınan sanatçının gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Helen Flanagan’in tam ismi Helen Joyce Gabriel Flanagan şeklindedir. Helen Flanagan’in takma adı nedir? Helen Flanagan ismi ile tanınan sanatçının yakınları ve hayranları tarafından telaffuz edilen en bilinen lakabı “Helz” şeklindedir.

Helen Flanagan nerelidir? Helen Flanagan İngiliz olan bir oyuncudur. Helen Flanagan’in doğduğu yer İngiltere’nin Greater Manchester’a bağlı Bury kentidir.

Helen Flanagan’ın biyografisi, kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Helen Flanagan 10 yaşında oyunculuğa başlamış İngiliz yapımı uzun soluklu bir dizi olan ve 1960 yılında başlayan “Coronation Street” ismindeki televizyon serisine 2000 yılında dahil olmuştur. 2012 yılına kadar dizide “Rosie Webster” karakterini canlandıran Rosie Webster bu karakter ile özdeşleşmiştir. Dizinin yayınlandığı dönem diğer farklı dizilerde konuk oyuncu olarak yer alan Helen Flanagan en iyi genç aktris alanında İngiltere’de prestijli kabul edilen ödülleri almaya hak kazanmıştır.

Helen Flanagan 2012 yılında ünlü olmasını sağlayan “Coronation Street” ismindeki diziden ayrılarak kariyerine diğer alanlarda ilerlemeye karar vermiş, modellik kariyerinde bir ilerleme sağlamıştır. 11 Kasım 2012 ile 1 Aralık 2012 yılları arasında yayınlanan “I’m a Celebrity…Get Me Out of Here!” ismindeki televizyon programına katılan Helen Flanagan yarışmadan beşinci elenen isim olmuştur.

Helen Flanagan kimdir, Helen Flanagan hayatı ve Helen Flanagan hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Helen Flanagan hangi okulda okudu sorusunu cevaplayacağız.Helen Flanagan Lancashire’a bağlı Blackburn kentinde eğitimini almıştır. Helen Flanagan’in gittiği okul “Westholme School” ismini taşımaktadır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir