Hilary Duff Hakkında Gerçekler, İle İlgili Bilgiler, Hilary Duff İle İlgili Bilinmeyenler

Hilary DuffYazımızda Hilary Duff hakkında gerçekler, Hilary Duff ile ilgili bilgiler ve Hilary Duff ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Hilary Duff evlendi mi? Hilary Duff evli ünlülerdendir. Hilary Duff kiminle evlidir? Hilary Duff’un eşinin ismi Mike Comrie’dir. Mike Comrie Kanadalı eski bir buz hokeyi oyuncusudur. İkili 2007 yılında tanışmışlardır. Hilary Duff ne zaman evlendi? Hilary Duff Mike Comrie çifti 19 Şubat 2010 yılında nişanlandıklarını duyurmuşlar aynı yılın 14 Ağustos günü Kaliforniya’ya bağlı Santa Barbara’da evlenmişlerdir. Hilary Duff’un çocuğu var mı? Hilary Duff Mike Comrie çiftinin 20 Mart 2012 tarihinde bir erkek çocukları dünyaya gelmiştir. Hilary Duff’un oğlunun ismi nedir? Hilary Duff oğluna “Luca Cruz” ismini vermiştir.

Hilary Duff’un ilk albümünün ismi nedir? Hilary Duff ilk albümünü 2002 yılında çıkarmıştır. Hilary Duff’un çıkış albümünün ismi “Santa Claus Lane” ismini taşımaktadır. 11 single’dan oluşan albüm toplamda yaklaşık 38 dakika sürmektedir.

Hilary Duff’un ilk filminin ismi nedir? Hilary Duff 1998 yılında ilk kez bir filmde rol almıştır. Filmin ismi “Casper Meets Wendy” şeklindedir. Bir Disney Channel yapımı film olan “Casper Meets Wendy” ismindeki yapımda Hilary Duff “Küçük iyi cadı Wendy” karakterini canlandırmıştır. Hilary Duff filmin çekimleri için 11 yaşındayken kameraların karşısına geçmiştir. Hilary Duff bu çıkış filminde gösterdiği başarılı performanstan ötürü “Bir TV Sinemasında En İyi Performans Gösteren Genç Artist” ödülünü kazanmıştır.

Hilary Duff’un ilk televizyon programının ismi nedir? Hilary Duff 1993’te Janice Woods Windle tarafından kaleme alınan romandan uyarlanmış mini seride oynaması sonucunda 1997 yılında TV ekranlarında ilk kez görünmüştür. Hilary Duff dizinin çok küçük bir kısmında önemsiz bir rol almıştır.

Hilary Duff hayırsever kişiliği ile de bilinen sanatçılardır. Katrina kasırgası mağdurlarına 250.000 dolar bağışlamıştır. Hilary Duff kitap yazarlığı da yapmış 2010 yılında “Elixir” ismini taşıyan ilk romanını yayınlamıştır.

Hilary Duff hakkında gerçekler, Hilary Duff ile ilgili bilgiler ve Hilary Duff ile ilgili bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Hilary Duff’un kendi ismini taşıyan parfüm hangisidir? Hilary Duff’un kendi ismini taşıyan parfüm 2006 yılında üretilmeye başlamıştır. Parfümün ismi “With Love… Hilary Duff” şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir