Hilary Duff Kimdir, Hayatı, Hilary Duff Hakkında Bilgi

Hilary DuffYazımızda Hilary Duff kimdir, Hilary Duff hayatı ve Hilary Duff hakkında bilgi konusunu ele alacağız.

Hilary Duff’un gerçek adı nedir? Hilary Duff ismi ile tanınan sanatçı gerçek isminin bir kısmını kullanmaktadır. Hilary Duff’un tam ismi Hilary Erhard Duff şeklindedir. Hilary Duff’un takma adı nedir? Hilary Duff ismi ile tanınan sanatçının “Hil”, “HDuff” ve “Hils” gibi takma isimleri hayranları ve yakınları tarafından sıkça telaffuz edilir. Başarılı oyuncu evlendikten sonra “Hilary Comrie” ismi ile de anılmaya başlamıştır. Hilary Duff’un ayırt edici özellikleri nelerdir? Hilary Duff’un gülümseyişi ve saçları onu farklı kılan en belirgin ayırt edici özellikleridir.

Hilary Duff kimdir? Hilary Duff kısaca Amerikalı sinema ve dizi oyuncusu, şarkıcı ve şarkı sözü yazarıdır. Genç yaşında “Lizzie McGuire” ismindeki dizide oynadığı başrol oyunculuğu ve 2003 yılından itibaren beyazperdede çeşitli filmlerdeki başarılı başrol oyunculuklarıyla tanınır.

Hilary Duff ne zaman doğdu? Hilary Duff 1987 yılında doğmuş bir oyuncudur. Hilary Duff’un doğum tarihi 28 Eylül 1987’dir.

Hilary Duff nerelidir? Hilary Duff bir Amerikalıdır. Texas’a bağlı Houston’da doğmuştur. Hilary Duff hangi okulda okudu? 2013 itibarıyla Hilary Duff’nin okuduğu herhangi bir okul bulunmamaktadır. Oyunculuk ve şarkıcılığa çocuk yaşta başlayan Hilary Duff bir okula devam edebilecek zaman bulamamış evde özel ders almıştır.

Hilary Duff’un kısaca hayatı, nasıl ünlü oldu? Hilary Duff’un anne ve babası çocuklarının küçük yaşlarda oyunculuk ve bale dersleri almasını sağlamışlardır. Öncelikle küçük tiyatro oyunlarında, bale gösterilerinde ve şarkı performanslarında yer alarak oyunculuk ve müzik kariyerine başlayan 6 yaşındaki Hilary Duff ve 8 yaşındaki ablası San Antonia’da ünlü bir bale gösterisi olan “Fındıkkıran Balesi” ismindeki gösteride birlikte başarılı bir performans sergilemişlerdir. İki kardeşe gelen teklifler ailenin Kaliforniya’ya gitme kararı almasını sağlamıştır. Hilary Duff’un babası işleri dolayısıyla Houston’da kalmış ikili anneleriyle birlikte Kaliforniya’ya yerleşmiştir. Başlarda küçük TV serilerinde mini roller alan Hilary Duff 2001 yılında “Lizzie McGuire” ismindeki dizide oynadığı başarılı başrol oyunculuğu ve 2002 yılında çıkardığı “Santa Claus Lane” ismindeki albüm sayesinde büyük bir çıkış yakalamış 2003 ve sonrasında “The Lizzie McGuire”, “A Cinderella Story” “Cheaper by the Dozen” gibi filmlerde oynadığı başrol oyunculuklarıyla geniş bir kitle tarafından tanınır hale gelmiştir.

Hilary Duff kimdir, Hilary Duff hayatı ve Hilary Duff hakkında bilgi konusunu ele aldığımız yazımızda son olarak Hilary Duff’un burcu nedir? Hilary Duff’un burcu terazidir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir