Hilary Duff’un Fiziksel Özellikleri, Ölçüleri, Hilary Duff Hakkında Bilinmeyenler

Hilary DuffYazımızda Hilary Duff’un fiziksel özellikleri, Hilary Duff’un ölçüleri ve Hilary Duff hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Öncelikle ünlü oyuncu Hilary Duff’un ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Hilary Duff’un boyu kaçtır? Hilary Duff’un boyu 1,58 metredir. Hilary Duff’un kilosu kaçtır? Hilary Duff 60 kg kiloya sahiptir.

Hilary Duff’un saç rengi nedir? Hilary Duff aslında kahverengi saçlara sahiptir. Ancak genç sanatçı saçlarını sarıya boyatmaktan hoşlandığı için sarışın haliyle bilinir. Hilary Duff’un göz rengi nedir? Hilary Duff ismi ile tanınan oyuncu açık kahverengi gözlere sahiptir. Hilary Duff’un ayakkabı numarası kaçtır? Hilary Duff Amerikan standartlarına göre 8 numara ayakkabıları giyebilmektedir.

Genç oyuncu Hilary Duff kazandığı ödüllerle de adından bahsettirir. 15 yaşında “Disney Channel Çocuk Ödülü”nü kazanan Hilary Duff aynı yıl “Yılın Genç Müzikçisi” ödülünü, bir yıl sonra bir film festivalinde “Yılın Yükselen Yıldızı” ve bir müzik kanalı tarafından verilen “En Popüler Uluslararası Yeni Artist” ödüllerini kazanmıştır. Hilary Duff bunların yanı sıra MTV ve Disney Channel tarafından verilen çeşitli ödülleri almaya hak kazanmıştır.

Yazımızın bu bölümünde Hilary Duff’un ailesinden bahsedeceğiz. Hilary Duff’un kendisi gibi aktris ve şarkıcı olan bir kız kardeşi vardır. Hilary Duff’un annesinin ismi Susan Colleen Duff’tur. Susan Colleen Duff önceleri bir iç mimar olarak çalışırken daha sonraları kızları ün kazanınca film ve müzik yapımcılığı işiyle uğraşmaya başlamıştır. Hilary Duff’un babasının adı ise Robert Erhard Duff şeklindedir. Robert biri Houston’da olmak üzere iki işletmenin ortağıdır. Eşi ve çocukları kızlarının oyunculuk kariyeri için Houston’dan Kaliforniya’ya taşındığında Robert işleri dolayısıyla onlarla beraber gidememiştir. Hilary Duff’un ablasının ismi ise Haylie Duff şeklindedir. Haylie Duff da Hilary gibi şarkıcı ve aktristir.

Hilary Duff’un fiziksel özellikleri, Hilary Duff’un ölçüleri ve Hilary Duff hakkında bilinmeyenler konusunu soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Hilary Duff’un ölçüleri nasıldır? Hilary Duff’un vücut ölçüleri 84 cm- 69 cm- 86 cm şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir