Hilary Duff’un Sevdiği Şeyler, Favorileri, Hilary Duff’un Hoşlandığı Şeyler

Hilary DuffYazımızda Hilary Duff’un sevdiği şeyleri, Hilary Duff’un favorilerini ve Hilary Duff’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele alacağız.

Hilary Duff’un en sevdiği yemek hangisidir? Hilary Duff’un hoşlandığı yiyecekler arasında makarna ve suşi ilk sırada gelmektedir. Hilary Duff’un en sevdiği yer neresidir? Hilary Duff en çok Los Angeles kentini sevmektedir. Bunun yanında ünlü aktris tatillerini Fransa’nın Paris kentinde geçirmeyi sevmektedir. Hilary Duff’un en sevdiği renk nedir? Hilary Duff’un favori renkleri pembe ve siyah renkleridir.

Hilary Duff’un en sevdiği şarkıcı kimdir? Hilary Duff şarkıcılardan en çok ünlü Kanadalı pop şarkıcısı ve söz yazarı 1994 doğumlu yıldız isim olan Justin Bieber’ı beğendiğini ifade etmiştir. Hilary Duff ayrıca 1970 yılında vefat etmiş ünlü ABD’li şarkıcı ve söz yazarı Janis Joplin hayranıdır.

Hilary Duff’un en sevdiği televizyon programı hangisidir? Hilary Duff TV programlarından eski bir TV serisi olan “I Dream of Jeannie “ ismindeki televizyon dizisinden ve Türkçesi “Deniz Kuvvetleri Kriminal Araştırma Servisi” olan “NCIS” ismindeki polisiye ve komedi türündeki televizyon serisini seyretmekten keyif almaktadır. Hilary Duff’un favori sinema filmi hangisidir? Hilary Duff’un en sevdiği filmler arasında ilk sırada gelen yapım 2007 yılında vizyona giren, komedi türünde olan ve “Romy And Michele’s High School Reunion” adını taşıyan sinema filmidir.

Hilary Duff’un en sevdiği arkadaşları kimlerdir? Hilary Duff’un iyi akadaşları arasında US5 pop müzik grubu üyelerinden Christopher Stringini, “Lizzie McGuire” dizisinden rol arkadaşı olan ABD’li aktör Adam Lamberg, “Dream Street” adlı muzik grubunun eski üyesi Jesse McCartney, “Hannah Montana” karakteri ile tanınan Disney Channel oyuncusu Miley Cyrus, Emmy ödüllü oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, hayırseverliği ile bilinen şarkıcı, oyuncu Demi Lovato gibi isimler vardır.

Hilary Duff’un sevdiği şeyleri, Hilary Duff’un favorilerini ve Hilary Duff’un hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Hilary Duff’un en sevdiği aksesuar hangisidir? Hilary Duff aksesuar olarak en çok Louis Vuitton marka çantaları ve Armani marka aksesuarları ile tanınır. Ünlü yıldızın geniş bir çanta koleksiyonu vardır.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir