Ian Somerhalder Boyu ve Kilosu, Fiziksel Özellikleri, Ian Somerhalder Hakkında Bilinmeyenler

ianIan Somerhalder hakkında bilinmeyenleri ve Ian Somerhalder kilosu, özelliklerini ve boyunu ele alacağımız yazımızda başarılı oyuncunun az bilinenlerine değineceğiz.

Öncelikle ünlü oyuncu Ian Somerhalder’in ölçülerini ve genel özelliklerini ele alalım. Ian Somerhalder’in boyu kaçtır? Ian Somerhalder’in boyu 1,77 metredir. Ian Somerhalder’in kilosu kaçtır? Ian Somerhalder 71 kg kiloya sahiptir. Ian Somerhalder ayak numarası ise Amerikan standartlarına göre 9’dur.

Ian Somerhalder’in saç rengi nedir? Ian Somerhalder koyu kahverengi renkli saçlara sahip olan aktörlerdendir. Ian Somerhalder’in göz rengi nedir? Ian Somerhalder ismi ile tanınan oyuncu mavi renkli gözlere sahiptir. Ian Somerhalder’in en belirgin özelliği koyu mavi gözleridir.

Ian somerhalder vücut ölçüleri ise şu şekildedir. Başarılı oyuncunun göğüs kısmı 97 cm; pazu kısmı 41 cm iken bel ölçüsü 76 cm şeklindedir.

Ian Somerhalder hangi okulda okudu? Ian Somerhalder özel bir Katolik okulunda eğitim almıştır. Başarılı oyuncu çocukluğunu geçirdiği Covington’da yer alan St. Paul’s ismindeki okulda okumuştur.

Ian Somerhalder evlendi mi? Başarılı oyuncu 2014 itibarıyla evlilik yapmamıştır.

Ian Somerhalder’in ailesinden kısaca bahsedersek Ian Somerhalder bir erkek bir de kız kardeşe sahiptir. Ian Somerhalder’in annesi Edna Somerhalder bir masaj terapistidir. Ian Somerhalder’in babasının adı Robert Somerhalder şeklindedir. Robert Somerhalder bir müteahhittir. Ian Somerhalder’in erkek kardeşi Robert “Bob” Somerhalder eskiden bisiklet sporu ile profesyonel olarak uğraşmıştır. Ian Somerhalder’in kız kardeşi Robyn Somerhalder gazetecidir.

Ian Somerhalder model olarak Guess?, Calvin Klein, Dolce & Gabbana ve Gucci gibi ünlü markalar için çalışmıştır.

Ian Somerhalder’ın lakapları Smoldeypants, Sexyhalder ve Smolderhalder gibileri ön plana çıkmaktadır.

Ian Somerhalder’in ilk televizyon programının ismi nedir? Ian Somerhalder 1997 yılında ilk kez bir dizide rol alarak televizyon izleyicisinin karşısına çıkmıştır. Ian Somerhalder çıkış yaptığı dizisinin ismi “The Big Easy” şeklindedir. Ian Somerhalder dizinin bir bölümünde yer alarak “I.Q.” karakterini canlandırmıştır.

Ian Somerhalder’in ilk filminin ismi nedir? Ian Somerhalder ilk film tecrübesini 1998 yılında “Celebrity” ismindeki film ile yaşamıştır. Başarılı oyuncunun bu komedi drama dizisinde hangi rolde oynadığı bilinmemektedir.

Ian Somerhalder hakkında bilinmeyenleri ve Ian Somerhalder kilosu, özelliklerini ve boyunu konu olarak soru cevap şeklinde işlediğimiz yazımızda son soru Ian Somerhalder’i ünlü yapan yapımların adı nedir? Ian Somerhalder’i ünlü yapan iki önemli yapımlar “Lost” ve “The Vampire Diaries” ismindeki dizilerdir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir