Ian Somerhalder Sevdiği Şeyler, Favorileri, Ian Somerhalder Nelerden Hoşlanır

ianYazımızda Ian Somerhalder’in sevdiklerini, Ian Somerhalder’in favorilerini ve Ian Somerhalder nelerden hoşlanır konusunu soru cevap şeklinde ele alacağız.

Ian Somerhalder en sevdiği yemek hangisidir? Ian Somerhalder’in hoşlandığı yiyecekler arasında en çok balık yemeyi sevmektedir. Ayrıca başarılı sanatçının Idaho kentinde bir pizza salonu vardır. Ian Somerhalder en sevdiği renkler sarı, kırmızı ve mavidir. Ian Somerhalder’in en sevdiği spor hangisidir? Ian Somerhalder spor dallarından en çok futbolu sevmektedir.

Ian Somerhalder’in arkadaşları kimlerdir? Ian Somerhalder Paul Wesley, Michael Trevino, Steven R. McQueen, Kevin Williamson, Ryan Seacrest, Julie Plec ve Joseph Morgan gibi isimlerle iyi anlaşabilmektedir.

Ian Somerhalder’in en sevdiği müzik grupları arasında İngiliz alternatif rock grubu Radiohead yer almaktadır. Ian Somerhalder en sevdiği şarkılar arasında ise Radiohead tarafından seslendirilen ve ilk kez 2006 yılında “In Rainbows” albümünde yer alan “15 Step” ismindeki parça ilk sıradadır.

Ian Somerhalder’in en sevdiği televizyon programı hangisidir? Ian Somerhalder’in beğendiği TV programları arasında kendisinin yer aldığı iki dizi ilk sıralarda bulunmaktadır. Ian Somerhalder 2004 ile 2010 yılları arasında yayınlanan “Lost” ve Nina Dobrev, Paul Wesley gibi isimlerle birlikte yer aldığı ve günümüzde de devam eden “The Vampire Diaries” ismindeki diziyi beğenmektedir.

Ian Somerhalder’in en sevdiği film hangisidir? Ian Somerhalder’in beğendiği sinema filmleri arasında ilk sırada 1967 Amerikan yapımı komedi-drama filmi “The Graduate” yer almaktadır.

Ian Somerhalder’in en sevdiği ünlüler kimlerdir? Ian Somerhalder’in sevdiği ve örnek aldığı ünlüler arasında iki en iyi oyuncu Oscar’ına sahip Amerikalı aktör “Sean Penn” ön plana çıkmaktadır.

Ian Somerhalder’in en sevdiği kitap hangisidir? Ian Somerhalder’in en çok beğendiği roman İngiliz yazar E. L. James’in kaleme aldığı “Fifty Shades Of Grey” ismindeki 2011 yılında yayınlanmış kitaptır.

Ian Somerhalder’in en sevdiği aksesuar hangisidir? Ian Somerhalder aksesuar olarak en fazla fedora şapkası ve güneş gözlükleri ile bilinir.

Ian Somerhalder’in sevmediği şeyler nelerdir? Ian Somerhalder modellik kariyeri hakkında çok fazla konuşulmasından hoşlanmamaktadır.

Ian Somerhalder’in sevdikleri, Ian Somerhalder’in favorilerini ve Ian Somerhalder’in hoşlandığı şeyleri soru cevap şeklinde ele aldığımız yazımızda son soru Ian Somerhalder’in evcil hayvanı var mı? Ian Somerhalder hayvan sever oyunculardandır. Ünlü aktörün 3 tane kedisi vardır. Ian Somerhalder’in kedilerinin isimleri “Thursday”, “Moke” ve “Miss Linx “şeklindedir.

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir