Indila Kimdir, Hayatı, Indila Hakkında Bilinmeyenler

indilaYazımızda Indila kimdir, hayatı, Indila hakkında bilinmeyenler konusunu ele alacağız.

Indila biyografisini ele aldığımız yazımızda öncelikle indila kaç yaşında sorusunu cevaplayacağız. 26 Haziran 1984 tarihinde doğan indila yaşı 30 olan bir sanatçıdır. İndila nedir? Yetenekli şarkıcı indila isminin aslında kendisinin göbek adı olduğunu ve Hintçe’den geldiğini ifade etmiştir. Indila’nın gerçek adı Adila Sedraïa şeklindedir.

Indila nerede doğdu, nerede yaşıyor sorusunun yanıtı Fransa’dır. Ünlü şarkıcı Fransa’nın Paris kentinde dünyaya gelmiştir.

Indila özgeçmişine çok merak edilen indila nereli, indila Fransız mı sorularını yanıtlayarak devam edeceğiz. Indila Fransa’da dünyaya gelmiştir; anne ve baba tarafından kökleri Cezayir, Mısır ve Hindistan’a dayanmaktadır.

“Dernière Danse” şarkısı ile ünlenen indila hangi dilde söylüyor? Daha çok Fransızca söylediği şarkıları ile tanınan Indila ayrıca İngilizce ve Hintçe parçaları da dile getirebilmektedir.

İndila kaç kilo? Indila kilosunun 54 kg olan bir şarkıcıdır. Indila kaç boyunda? İndila boyu 173 cm şeklindedir.

Indila evli mi? Indila 2007 yılında Pascal Koeu ile evlenmiştir. Pascal Koeu “DJ Skalp” veya “Skalpovic” takma isimleriyle de bilinen bir şarkı sözü yazarıdır.

İndila albüm çıkarmadan 2013 yılında söylediği “Dernière danse” ismindeki parça ile dünya genelinde müzik listelerinde ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Türkiye’de de bu başarıyı elde edebilmiştir. Indila albümünü ise 24 Şubat 2014 tarihinde çıkarmıştır. Albümün ismi “Mini World” şeklindedir ve Türkiye’de de aynı tarihte piyasaya sürülmüştür.

Indila kimdir, hayatı, Indila hakkında bilinmeyenler başlıklı yazımızda son olarak indila albümdeki şarkılar hangileri sorusunu cevaplayacağız. Indila’nın “Mini World” ismindeki albümünde “Mini World”, “Dernière danse”, “Tourner dans le vide”, “Love Story”, “Tu ne m’entends pas”, “S.O.S”, “Comme un bateau”, “Boite en argent”, “Run Run” ve “Ego” parçaları yer almaktadır.

You may also like...

3 Responses

  1. Merve1258 diyor ki:

    İndilanın bir hayranı olarak çok isime yaradi çok saolun

  2. İrem diyor ki:

    Bütün sorularımı öğrendim.Tabi bu İndila’nın hayatını anlatan şeyle.

  3. stella diyor ki:

    ben de 26 haziran dogdum haahaa indila benim bir arkadasımdır beraber dogum gunumuzu bile kutladık indila 20 yasındayken ben de 18 yasındaydım o zama hhala insta dan gorusuyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir